Filtr Produktów

Typ materaca
Producent

Materace termoelastyczne
8 produktów

Maksymalny komfort wypoczynku. Materace termoplastyczne dla najbardziej wymagających domowników Materace termoelastyczne to produkt najwyższej jakości stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających osób. Wykonane są ze specjalistycznej pianki, która nie tylko reaguje na nacisk, ale również temperaturę. Dzięki temu dopasowuje się do niego w sposób idealny, tworząc odpowiednie podparcie dla całego ciała. Wybierając materac termoelastyczny masz pewność, że zagwarantuje on Ci najwyższy standard wypoczynku oraz zdrowy, spokojny sen.

W naszej ofercie znajdziesz materace jedno oraz dwustronne, miękkie, średnie oraz twarde, rehabilitacyjne, antyalergiczne oraz antyreumatyczne. Dodatkowo zapewniają one odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki temu ciało nie poci się podczas odpoczynku. Dlaczego właśnie nasze materace? Dostępne w naszej ofercie materace termoelastyczne doskonale pasują zarówno do łóżek jedno jak i dwuosobowych. Dzięki swoim właściwościom są szczególnie polecane dla osób z problemami kręgosłupa.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rożnego typu materacy, w których rozkochasz swoją rodzinę. Zamów materac termoelastyczny do swojego domu Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego modelu? Wszystkiego szczegółowe informacje znajdziesz w karcie produktu. Jeżeli nie rozwiązuje to Twojego problemu, skontaktuj się z naszymi konsultantami pod adresem e-mail: biuro@sedia.pl. Wszystkie zamówienia na materace termoplastyczne przyjmujemy także pod numerem: 693-461-025. To jak? Materac termoelastyczny Posejdon, Luna, a może Aurora?