Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupowac u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Udostępnij

Materac Erebu Dream - kieszeniowy

Erebu Dream to materac kieszeniowy o wysokości 25,5 cm, doskonały do łóżek o wysokich burtach i niskich konstrukcji. Model wyposażony jest w rdzeń sprężynowy oraz usztywniony płyta kokosowa, dzięki której zachowuje stabilność podczas przenoszenia lub przewracania. Obie powierzchnie zespołu sprężyn pokrywa pianka termoelastyczna, doskonale dopasowująca się do ciała.

Najważniejsze cechy:
Wysokość całkowita : ok. 26 cm
Gwarancja : 5 lat gwarancji
Termin realizacji : 50 dni roboczych
Producent: Janpol
Cena 1 439,00 zł brutto.

szt.

Erebu Dream jest kontynuacją naszego flagowego materaca Erebu. Jego stabilną i niezwykle wytrzymałą konstrukcję uzupełnia otulającą Twoje ciało pianka termoelastyczna. Wnętrze tworzy klasyczna sprężyna kieszeniowa oraz płyta kokosowa, która usztywnia strukturę materaca, czyniąc ją niezwykle trwałą i odporną na zwiększone obciążenie.

Sprężyny zamknięte w pojedynczych kieszonkach punktowo podpierają ciało, a w połączeniu z matą kokosową eliminują efekt tzw. „falowania” powierzchni materaca podczas ruchów. Kokos to w pełni naturalny produkt, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w jego włóknach specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Dodatkowo maty kokosowe zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu wilgoć gromadząca się w materacu jest szybko odprowadzana na zewnątrz. Doskonałym uzupełnieniem tych elementów jest bardzo gęsta pianka termoelastyczna. To innowacyjny model pianki pierwotnie opracowany dla NASA, której struktura miliona drobnych komórek reaguje na ciężar i temperaturę ciała. Powierzchnia pianki pod wpływem nacisku i ciepła przyjmuje postać zgodną z zarysem Twojego ciała, a po odciążeniu materiał swobodnie powraca do pierwotnego kształtu. Doskonale podpiera ciało, niezależnie od pozycji, w której śpisz, ale w żaden sposób go nie uciska. Jest też odporna na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy.
Erebu Dream to materac – marzenie dla osób oczekujących zarazem stabilnego wsparcia i delikatnego otulenia podczas snu.


Materac sprzedawany jest w standardowym pokrowcu Tencel
. Gwarancja 5 lat.


PRANIE 40 STOPNI:

Pokrowiec wybrany dla danego materaca można wyprać w temperaturze 40 stopni.


ZAMEK ROZŁĄCZNY:

Pokrowiec posiada zamek rozłączny, który umożliwia rozdzielenie materiału na dwie części.


WENTYLACJA:
Materac, w którym zachowany jest optymalny przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.


DWUSTRONNY:

Materac można użytkować z obu stron. Opcja ta sprzyja wydłużeniu jego żywotności.


PIANKA TERMOELASTYCZNA:

To rodzaj pianki wysokoplastycznej, który reaguje na temperaturę ciała i wraz z jej wzrostem zwiększa swoją elastyczność. Powierzchnia pianki pod wpływem nacisku i ciepła przyjmuje postać zgodną z kształtem ciała.


KOKOS:

W pełni naturalny surowiec pochodzący z łupiny orzecha kokosowego. W materacach stosowany jest w celu zwiększenia ich twardości i usztywnienia całej konstrukcji. Jest niezwykle trwały, przez co znacznie wydłuża żywotność materaca.


ANTYALERGICZNY:

Materiał pozbawiony jest szkodliwych na zdrowia substancji, a jego powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.

SPRĘŻYNA KIESZENIOWA:

Wkład tego rodzaju składa się ze sprężyn zamkniętych w pojedynczych materiałowych kieszeniach, które łącząc się ze sobą gwarantują punktowe podparcie ciała na całej jego długości . Gęstość upakowania to 260 sprężyn/m2.

  Parametry
 • Wysokość całkowita : ok. 26 cm
 • Gwarancja : 5 lat gwarancji
 • Termin realizacji : 50 dni roboczych
 • Typ materaca: Materac kieszeniowy
 • Producent: Janpol

Jeszcze nie ma komentarzy o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię

Napisz swoją opinię

Materac Erebu Dream - kieszeniowy

Materac Erebu Dream - kieszeniowy

Erebu Dream to materac kieszeniowy o wysokości 25,5 cm, doskonały do łóżek o wysokich burtach i niskich konstrukcji. Model wyposażony jest w rdzeń sprężynowy oraz usztywniony płyta kokosowa, dzięki której zachowuje stabilność podczas przenoszenia lub przewracania. Obie powierzchnie zespołu sprężyn pokrywa pianka termoelastyczna, doskonale dopasowująca się do ciała.

Napisz swoją opinię

*
Pole wymagane

Anuluj lub

Szerokość materaca
 
90 x 200 cm
 
100 x 200 cm (+130 zł)
 
120 x 200 cm (+430 zł)
 
140 x 200 cm (+665 zł)
 
160 x 200 cm (+899 zł)
 
180 x 200 cm (+1179 zł)
 
200 x 200 cm (+1435 zł)

Podobne produkty Sprawdź również 30 innych produktów z tej samej kategorii