Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Materace partnerskie
4 produktów

Materace partnerskie, materace dla dwojga, czyli rozwiązania wielozadaniowe, przystosowujące się do potrzeb dwóch różniących się od siebie osób. Jak wszyscy wiemy, każdy z nas ma zarówno inny próg bólu, całkiem inną wrażliwość, jak i definicję wygody. Partnerzy różnią się często od siebie wagowo, a jak wiemy, to właśnie pod wagę ciała najlepiej dostosowywać materac. Co zrobić, aby każdy z partnerów się wysypiał, pomimo różnic? Zainwestować w innowacyjne, prozdrowotne rozwiązanie, jakim jest materac partnerski. Składa się on z dwóch stron, które mają różne stopnie miękkości/twardości. Jedna jest miększa, a druga – twardsza. Materace, które znajdują się w naszej ofercie, sprawiają, że partnerzy odzyskują balans, a rano wstają wypoczęci i gotowi na odkrywanie świata. Są niezwykle popularne i doceniane, elastyczne, najlepszej jakości, z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Spełnią marzenie o idealnym, wartościowym śnie. Są odporne na wilgoć i nie pozwalają na powstawanie pleśni ani grzybów. Zapraszamy.