Łóżko tapicerowane 100x200
117 produktów

Zapewnij sobie królewski sen na pojedynczym łóżku tapicerowanym z naszej bogatej oferty mebli. Łóżko tapicerowane 100x200 to propozycja dla osób, które szukają pojedynczych łóżek w rozmiarze nieco szerszym niż standardowe. Proponowane w naszym sklepie łóżka pozwolą stworzyć komfortowy kącik do snu i wypoczynku. Uniwersalny charakter łóżek tapicerowanych 100x200 pozwala dopasować je do sypialni urządzonych w stylu skandynawskim, retro, klasycznym, nowoczesnym i nowojorskim.

Kupując w naszym sklepie łóżko tapicerowane 100x200 możesz mieć gwarancję, że otrzymasz mebel oparty na solidnej konstrukcji i wykonany z dbałością o detale. Piękne i wygodne łóżko tapicerowane w rozmiarze 100x200 pasuje do pokoju dla dorosłych i dla nastolatków. Do wyboru masz łóżka w wielu fantastycznych i modnych kolorach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz mebel trafiający w twój gust. Modne i wygodne łóżko z naszej oferty stanie się twoim ulubionym miejscem relaksu w domu – zapraszamy na zakupy!

Jeśli po dniu wypełnionym zajęciami lub pracą marzysz tylko o zrelaksowaniu się na wygodnym łóżku wybierz łóżko tapicerowane 100x200 z naszej kolekcji łóżek pojedynczych. Wymiar 100x200 cm pozwala na wygodny sen nawet dla wysokich osób, które narzekały na zbyt małą powierzchnię do spania. Jest to łóżko w sam raz dla osób, które chcą zainwestować w solidny mebel o mocnej konstrukcji i pięknym wykończeniu. Modne, nowoczesne łóżko tapicerowane 100x200 pozwoli zaaranżować przytulną i miłą dla oka sypialnię.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę łóżek tapicerowanych w rozmiarze 100x200. Proponujemy łóżka w wielu modnych kolorach – białym, szarym, taupe, bordowym, kremowym czy grafitowym. Są to meble uniwersalne, które pasują do sypialni urządzonych w stylu nowoczesnym oraz klasycznym, zarówno do pokoju dorosłych, jak i pokoju nastolatka czy dziecka. Łóżko tapicerowane 100x200 to zakup na długie lata. Zapewniamy, że nie będziesz miał ochoty z niego wychodzić. Chcesz się przekonać? Zapraszamy na zakupy!