Łóżka japońskie
Nie ma żadnych produktów w tej kategorii

Łóżka japońskie to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie przepadają za wysokimi meblami do spania. Ze względu na swoją prostotę, ten azjatycki styl idealnie wpisuje się w nowoczesne oraz eklektyczne wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości łóżka japońskie, które możesz dopasować do wystroju swojej sypialni lub pokoju wypoczynkowego. W karcie produktu znajdziesz nie tylko szczegółowe informacje na temat wybranego modelu, ale też umieściliśmy zdjęcie przykładowej wizualizacji oraz aranżacji pomieszczenia.

Namiastka egzotyki w Twoim wnętrzu
Wszystkie dostępne w naszym portfolio modele łóżek japońskich wykonane są z najwyżej jakości drewna. Ponadto zabezpieczone są naturalnymi i bezpiecznymi dla zdrowia olejami oraz olejowoskami. Nie tylko zabezpieczają drewno przed rozsychaniem, ale też chronią je przed absorbowaniem brudu oraz promieniami UV. Za dodatkową opłatą możesz również zamówić wersję lakierowaną. W naszej ofercie znajdziesz zarówno łóżko jedno jak i dwuosobowe, o różnych wymiarach, dzięki temu doskonale wpasują się do dużej oraz małej sypialni.

Zamów japońskie łóżko do swojego domu lub mieszkania Chcesz poczuć namiastkę egzotycznej kultury w Twoim wnętrzu? Już teraz skorzystaj z naszej oferty oryginalnych łóżek japońskich. To nowoczesne rozwiązanie, które nada Twojej sypialni orientalnego klimatu. Tylko nie zapomnij pochwalić się swojej rodzinie, które łóżko japońskie szczególnie przypadło Ci do gustu.