Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupowac u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!

Łóżko tapicerowane 160x200
148 produktów

Każdy zgodzi się, że wybór łóżka do sypialni to ważna decyzja, często na wiele lat. Warto zatem przejrzeć ofertę naszych pięknych i stylowych łóżek tapicerowanych w rozmiarze 160x200. Jest to kategoria łóżek podwójnych idealnych do małżeńskiej sypialni i nie tylko. Katalog obejmuje zarówno modele bez pojemnika, jak i łóżka tapicerowane 160x200 z pojemnikiem na pościel. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca na przechowywanie i zachować porządek w twojej pięknej, nowej sypialni.

Oferowane w naszym sklepie łóżka tapicerowane 160x200 cechuje solidna konstrukcja oraz staranne wykończenie. Masz do wyboru aż kilkadziesiąt odcieni tapicerek, dzięki czemu z łatwością dopasuje łóżko do stylu swojego wnętrza. Łóżko tapicerowane 160x200 z pojemnikiem lub bez to wygoda i komfort, które gwarantuję, że smacznie prześpisz całą noc. To także inwestycja w uniwersalny mebel, który szybko ci się nie znudzi. Zwłaszcza, że jego charakter pasuje do sypialni urządzonych w stylu nowoczesnym i klasycznym.

Ulubiony mebel? Z pewnością wielu z was odpowie, że łóżko. I nic dziwnego – jest to najlepsze miejsce do wypoczynku po ciężkim dniu pracy, w którym mamy ochotę zakopać się i smacznie przespać całą noc. Osobom szukającym wygodnego, solidnego i uniwersalnego łóżka polecamy nasze łóżka tapicerowane 160x200. Tak duże łóżko nadaje się idealne do małżeńskiej sypialni. Nasz katalog produktów obejmuje m.in. łóżka tapicerowane 160x200 z pojemnikiem na pościel, co pozwala zyskać dużo miejsca na przechowywanie i pomaga zachować porządek.

Nieważne, czy jesteś miłośnikiem stylu nowoczesnego czy klasycznego − uniwersalne i stylowe łóżko tapicerowane z pojemnikiem 160x200 pasuje do sypialni zaaranżowanej w stylu np. nowojorskim, hampton, skandynawskim, minimalistycznym i retro. Jako sklep gwarantujemy, że otrzymasz produkt, który spełni twoje oczekiwanie, czyli piękne, wygodne i solidnie wykonane łóżko podwójne na lata. Pamiętaj przy tym, że każde łóżko tapicerowane 160x200 możesz mieć w jednym z kilkudziesięciu odcieni tapicerki do wyboru.