Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Łóżka 90 x 200
157 produktów

Łóżka 90 x 200 do pokoju dla dziecka i pokoju gościnnego
Szukasz małego łóżka 90 x 200 do pokoju dziecka lub pomieszczenia dla gości? Przejrzyj naszą ofertę i znajdź wzór, który spełni Twoje oczekiwania. Mówimy "wzór", bo rozmiarem nie musisz się martwić – łóżka 90 x 200 to główna część tej kategorii. Wybieraj spośród różnych rodzajów drewna, jego koloru, wysokości stelażu i ewentualnej możliwości modyfikacji. Szukaj wśród łóżek z zastosowaniem pojemnika na pościel i szuflady pod łóżko.

Dlaczego właśnie nasze łóżko drewniane 90 x 200? Z dwóch powodów Nasze łóżka w wyjątkowy sposób podkreślają kolor użytego do ich produkcji drewna i współgrają z każdym rodzajem wystroju obecnym w Twoim domu. Z meblami obecnymi w naszym sklepie nie istnieje żadne zagrożenie, bo spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa, a preparaty ochronne, z których korzystamy zapewniają odporność na długi czas. Szukasz łóżka 90 x 200, które będzie spełniać swoją rolę przez co najmniej kilka lat, a przy tym wprawi Twoich gości w designerski zachwyt? Lepiej nie mogłeś trafić.

Przejrzyj ofertę naszego sklepu i wybierz łóżko drewniane 90 x 200 spełniające Twoje oczekiwania. Wybrałeś już? Które łóżko 90 x 200 zrobiło na Tobie największe wrażenie? Metis, Kwarc, a może Lido?

Zbiorowe budownictwo wciąż jeszcze skazuje wiele osób na życie w małych mieszkaniach, w których tak ważne jest ekonomiczne wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni. Łóżka drewniane 90x200 to doskonałe rozwiązanie, pozwalające na efektowne, a nawet stylowe urządzenie małych pokoi. Duża różnorodność wzorów i kolorów, trzy gatunki drewna, urozmaicony pod względem stylizacji design to szansa to stworzenia pięknej sypialni w stylu prowansalskim, klasycznym lub nowoczesnym także w domach z wielkiej płyty. Łóżko drewniane 90x200 to również doskonały wybór do pokoju dziewczynki lub chłopca, a w wersji nowoczesnej, także do sypialni nastolatków lubiących nieco ekstrawagancji i luzu. W asortymencie znajdziesz zarówno bardzo proste modele o klasycznych liniach, pozbawione wyszukanych dekoracji, jak i łóżka stylowe, w klimacie vintage na wysokich nogach i z charakterystycznymi szczebelkowymi zagłówkami. Wszystkie nasze łóżka 90 x 200 wyróżniają się wysokim standardem wykonania oraz możliwością modyfikacji kolorystycznej i rozmiarowej. W kolekcji znajdziesz również funkcjonalne modele ze skrzynią na pościel.