Łóżka pikowane
51 produktów

Łóżka pikowane są bardzo często wybierane do współczesnych sypialni. W naszej ofercie posiadamy modele, nawiązujące stylistycznie do różnych aranżacji. Znajdą się tutaj zarówno meble klasyczne, prowansalskie, rustykalne czy modernistyczne, jak i skandynawskie lub utrzymane w stylu glamour. Dobrze dopasowane pikowania, niektóre zaznaczone delikatniej, inne mocniej, nadają im wyrazu, wyróżniając na tle innych elementów w pokoju.


Łóżka pikowane
zachwycają swoją elegancją. Naszym klientom oferujemy modele bogato zdobione oraz bardzo proste, oparte na geometrycznej bryle, która podoba się szczególnie zwolennikom najnowszych rozwiązań stylizacyjnych. Każde łóżko można zaprojektować od nowa, biorąc pod uwagę niestandardowe wymiary lub inną wysokość wezgłowia niż standardowa. Na obicia proponujemy trzy rodzaje materiałów: tkaninę, skórę naturalną oraz ekologiczną. Posiadamy też szeroką paletę barwną, pozwalającą wybrać dokładnie takie obicie, jakie będzie potrzebne.

Łóżka pikowane stają się coraz częstszymi propozycjami do nowoczesnych wnętrz. Naszym klientom możemy zaproponować bardzo wiele różnorodnych modeli, zdobionych z wykorzystaniem efektownego pikowania. W ofercie mamy meble nowoczesne – zarówno te, zachowujące geometrię oraz prostotę kształtu, jak i te o bardziej wymyślnym designie, a także meble klasyczne – surowe, nawiązujące do dawnych wnętrz i eleganckie, w stylu glamour. Każde łóżko, bez wyjątku, zostało przygotowane z najwyższej jakości materiałów, a materac opiera się w nim na stabilnym stelażu, wykonanym z litego drewna i płyty.

Łóżka z pikowaniem sprawdzą się w wielu różnych sypialniach. Do ich obić proponujemy trzy rodzaje materiału: skórę ekologiczną, skórę naturalną bądź tkaninę. Na wyraźne życzenie klienta, przyjmiemy także próbki własne, by mebel mógł się idealnie dopasować do konkretnego wnętrza. Dysponujemy również szerokim wachlarzem kolorów, gdyż dbamy o to, by każdy znalazł taki odcień, jaki mu się wymarzył.