Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Łóżka z oparciem
145 produktów

Łóżka z oparciem. W trosce o Twój komfort

Łóżka z oparciem to chyba najbardziej klasyczna forma mebla do spania, które można spotkać w sypialni. Po pierwsze - daje poczucie ponadprzeciętnego komfortu , po drugie - w dużym stopniu odpowiada za estetyczny wygląd.

Niezależnie od tego, czy szukasz łóżka z oparciem do nowoczesnego, czy tradycyjnego wnętrza, wszystkie je znajdziesz w naszym sklepie. Proponujemy modele wykonane z litego drewna, jedno oraz dwu osobowe, w naturalnym kolorze lub barwione. W naszej ofercie znajdziesz również łóżka na wysokich i niskich nogach, z pojemnikiem na pościel oraz szufladami. Wszystkie szczegółowe informacje na temat konkretnego modelu znajdziesz w karcie produktu. Wspominaliśmy już, że łóżka z oparciem to propozycja dla wszystkich tych osób, którym zależy na zdrowym wypoczynku w ciągu dnia?

Do salonu, pokoju dziennego i sypialni W naszym sklepie masz możliwość wprowadzenia swoich modyfikacji do wybranego modelu łóżka. Możesz nie tylko zamówić dowolny wymiar, a i wybrać odpowiedni kształt nagłówka. Dzięki temu dopasujesz nowy mebel do wystroju sypialni czy też pokoju wypoczynkowego. Nie jesteś pewien czy wybrany kolor spełnia Twoje oczekiwania? Zamów bezpłatny próbnik wybarwienia drewna, na którym sprawdzisz jak dany odcień zachowuje się w naturalnym świetle. Klientom z Polski oferujemy również możliwość dowozu zamówionych mebli do dowolnego miejsca w kraju.

Co w ofercie uzupełniającej łóżek z oparciem? Przebieraj między łóżkami z drewna bukowego, dębu i sosny. Sprawdź, które z dostępnych modeli mogą pochwalić się stalową podporą stelaża i dodatkowym zabezpieczeniem olejowym.