Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Łóżka z oparciem
150 produktów

Łóżka z oparciem. W trosce o Twój komfort

Łóżka z oparciem to chyba najbardziej klasyczna forma mebla do spania, które można spotkać w sypialni. Po pierwsze - daje poczucie ponadprzeciętnego komfortu , po drugie - w dużym stopniu odpowiada za estetyczny wygląd.

Niezależnie od tego, czy szukasz łóżka z oparciem do nowoczesnego, czy tradycyjnego wnętrza, wszystkie je znajdziesz w naszym sklepie. Proponujemy modele wykonane z litego drewna, jedno oraz dwu osobowe, w naturalnym kolorze lub barwione. W naszej ofercie znajdziesz również łóżka na wysokich i niskich nogach, z pojemnikiem na pościel oraz szufladami. Wszystkie szczegółowe informacje na temat konkretnego modelu znajdziesz w karcie produktu. Wspominaliśmy już, że łóżka z oparciem to propozycja dla wszystkich tych osób, którym zależy na zdrowym wypoczynku w ciągu dnia?

Do salonu, pokoju dziennego i sypialni W naszym sklepie masz możliwość wprowadzenia swoich modyfikacji do wybranego modelu łóżka. Możesz nie tylko zamówić dowolny wymiar, a i wybrać odpowiedni kształt nagłówka. Dzięki temu dopasujesz nowy mebel do wystroju sypialni czy też pokoju wypoczynkowego. Nie jesteś pewien czy wybrany kolor spełnia Twoje oczekiwania? Zamów bezpłatny próbnik wybarwienia drewna, na którym sprawdzisz jak dany odcień zachowuje się w naturalnym świetle. Klientom z Polski oferujemy również możliwość dowozu zamówionych mebli do dowolnego miejsca w kraju.

Co w ofercie uzupełniającej łóżek z oparciem? Przebieraj między łóżkami z drewna bukowego, dębu i sosny. Sprawdź, które z dostępnych modeli mogą pochwalić się stalową podporą stelaża i dodatkowym zabezpieczeniem olejowym.

Łóżko bukowe Astor
Łóżko bukowe Astor
3 490,00 zł
Łóżko dębowe Amo
Łóżko dębowe Amo
4 230,00 zł