Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Meble Noblesse
Nie ma żadnych produktów w tej kategorii

Meble z kolekcji Noblesse otoczą domowników przytulną klasyką, ale zadbają również o miłe doznania wzrokowe. Tym meblom nie brakuje bardzo bogatych, artystycznych szlifów nawiązujących do minionych epok. Całość podkreślona jest orzechem patynowanym i świetlistym odcieniem bursztynu. To kolekcja, z którą najbardziej wymagający użytkownicy zaaranżują sypialnię, a nawet salon i gabinet. Znajdziemy w niej drewniane komody, wystawne witryny, wygodne szafki RTV i duże szafy. Wszystkie meble posiadają pojemne szuflady, szafki i półki wszystko po to, wnętrze było uporządkowane, a rzeczy domowników znalazły swoje bezpieczne miejsce. Sukces tej kolekcji tkwi również w jakości. Producent wykorzystuje tylko sprawdzone surowce, dzięki czemu wszystkie propozycje wychodzące z meblarni gwarantują długie użytkowanie.

Bardzo dużo osób marzy o tym, aby zasypiać i wstawać w eleganckim miejscu, w którym panuje porządek i harmonia. Styl klasyczny daje możliwość uzyskania tego efektu. Ciepłe, stonowane barwy, solidne bryły, które gwarantują sporo miejsca. To wszystko odnajdziemy w meblach, które odpowiadają temu tradycyjnemu nurtowi i w meblach, które pomogą urządzić sypialnię marzeń. Jednymi z nich są klasyczne meble Noblesse, które pochodzą od polskiego producenta. Ceglewski od wielu lat zaskakuje realizacją najśmielszych i najbardziej luksusowych wizji meblarskich. Rozwiązania wyróżniają się ozdobnością formy, która mimo wszystko pozostaje jednak bardzo wyważona.

Dokumenty, pamiątki, bielizna, ubrania i  bibeloty zmieszczą się np. w pojemnej, rozłożystej formą komodzie. Pojemne szufladki i szafeczki o to zadbają. Jeśli jesteśmy właścicielami przestronnych sypialni, możemy pozwolić sobie nawet na dwa tego typu meble, o różnych wymiarach. A tuż obok nich lub bliżej końca ściany może stanąć elegancka, delikatnie mieniąca się szafa. Wzbogacona o twórcze szlify, dość masywna, wcale nie będzie przytłaczać. Wręcz przeciwnie: przyniesie nam wiele radości, ponieważ w końcu znaleźliśmy mebel, który zadba o nasze cenne ubrania, w których czujemy się dobrze.

Możemy być pewni, że łóżko z kolekcji Noblesse przyniesie nam ukojenie i naprawdę wspaniały, regenerujący sen. Ten elegancki mebel będzie wręcz zapraszał do spoczynku nawet nocnych marków i to z powodzeniem. Warto zwrócić również uwagę na zdobienia. Górne części konstrukcyjnych elementów zostały urozmaicone rzeźbieniami przypominającymi łańcuszek.