Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Łóżka jednoosobowe
173 produktów

Komfort snu w pojedynkę. Nowoczesne łóżka jednoosobowe Łóżka jednoosobowe sprawdzają się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i sypialni dla dorosłych. Ze względu na swoje różnorodne proporcje i uniwersalność wyglądu, nadadzą każdemu z wnętrz wyjątkowego charakteru, a przy tym zadbają o praktyczną stronę pomieszczenia. Wszystkie łóżka jednoosobowe, jakie wchodzą do portfolio naszego sklepu są z najwyższej jakości drewna, dzięki czemu są gwarancją ponadprzeciętnej trwałości na lata.Dlaczego właśnie nasze łóżka jednoosobowe? Nasze meble wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów, a co za tym idzie - spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo zabezpieczamy je preparatami posiadającymi atest tak, by nadać im jeszcze większą odporność na kontakt z wodą, zabrudzeniami i wilgocią. Ciepły, drewniany kolor naszych łóżek jednoosobowych zapewni Twojemu pokojowi przytulny klimat. Nasze meble osiągają najwyższy poziom innowacyjności, bo dajemy Ci możliwość zmiany ich wymiarów oraz wprowadzania modyfikacji w zależności od Twoich upodobań. Tego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie meblowym.

Wybieraj spośród masywnych łóżek jednoosobowych i drobnych, przypominających kompozycję z dwóch desek połączonych w mebel narożnikowy. Biel czy brąz? Z materacem czy bez? Wybór należy tylko do Ciebie, a jeśli spodobała Ci się nasza oferta sprawdź jej dokładne szczegóły w opisie dostępnym przy każdym z produktów.

Jak wybrać łóżko jednoosobowe z oferty naszego sklepu? Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie, sprawdź, które łóżka wyposażono w pojemnik, a jakie w szufladę, obejrzyj galerię i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami. Zespół Wygodnego Łóżka pozostaje do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia. Czekamy na Ciebie.

Łóżka jednoosobowe to nie tylko większa wygoda spania w sytuacji, kiedy bywamy zmęczeni po pracy lub codziennych zajęciach i nie mamy ochoty na bliskie kontakty z innymi osobami. To również meble, które umożliwiają najbardziej ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni tak ważne w małych mieszkaniach bloków czy w pokojach zajmowanych przez dwójkę rodzeństwa. W naszej kolekcji znajdziesz szeroki wybór modeli dla kobiet, mężczyzn, dla nastolatków obu płci i w każdym wieku, dostosowując swój wybór do charakteru sypialni, jej aranżacji i Twoich własnych preferencji. Proponujemy modele w naturalnym kolorze drewna, wykonane zarówno z solidnego dębu, idealne do męskiej sypialni, jak i lekkie, bielone modele dla dziewcząt, wyróżniające się subtelnym wzornictwem oraz stylizacją od nowoczesnej po vintage. Nasze łóżka jednoosobowe to również wiele szerokości do wyboru, które dostosujesz do swojej sylwetki i indywidualnej potrzeby komfortu zwłaszcza, jeśli lubisz więcej przestrzeni do spania. Polecamy modele jednoosobowe z każdego rodzaju drewna, w rozmaitych wzorach i szerokościach, a także w wersji lakierowanej na wybrany przez Ciebie kolor.