Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Witryny do sypialni
38 produktów

Witryna do sypialni to piękny i klasyczny mebel wyposażony w przeszklone fronty, często także szuflady oraz wewnętrzne półki. Kiedyś niemal w każdym domu czy mieszkaniu można było spotkać taką witrynę lub podobny do niej kredens. Do dziś wielu z nas ma sentyment do takich klasycznych i stylowych mebli, które wprowadzają magiczny nastrój do mieszkania czy domu. Za pomocą funkcjonalnej witryny można wyeksponować np. książki, kolekcję filiżanek czy inne bibeloty, a przy okazji cześć rzeczy schować.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz właśnie takie stylowe witryny do sypialni dostępne w jasnych kolorach – białym oraz szarym. Ponadczasowy charakter witryn do sypialni sprawia, że jest to mebel pasujący do wnętrz urządzonych w wielu stylach, nie tylko prowansalskim, angielskim, francuskim, nowojorskim, ale także bardziej nowoczesnym i skandynawskim. Nasze witryny do sypialni produkujemy tylko z wysokiej jakości materiałów i pięknie wykańczamy każdy detal. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom meble, które posłużą wiele lat.

Witryna Małgorzata
Witryna Małgorzata
4 660,00 zł
Witryna Fela
Witryna Fela
4 570,00 zł
Witryna Sara
Witryna Sara
5 630,00 zł
Witryna Kler 2D2S
Witryna Kler 2D2S
5 250,00 zł
Witryna Anatola
Witryna Anatola
6 150,00 zł

Chcesz mieć stylowy, a jednocześnie ponadczasowy mebel w sypialni? Zobacz ofertę pięknych witryn do sypialni, które prezentujemy w naszym sklepie. Oferujemy wykonane z wysokiej jakości materiałów witryny do sypialni w jasnych kolorach pasujących do sypialni zaaranżowanej w różnym stylu. Witryna do sypialni dobrze czuje się w towarzystwie dodatków prowansalskich, angielskich, francuskich, nowojorskich, a dzięki prostocie bryły także w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim i bardziej nowoczesnym.

Witryna do sypialni to bardzo klasyczny mebel, które kiedyś zdobił mieszkania i domy arystokracji, a później w formie kredensu także nasze mieszkania. Wprowadza do mieszkania nieco klimatu retro. Witryna wyposażona jest w przeszklone fronty, często także szuflady oraz półki. Służy do wyeksponowania książek, bibelotów czy kolekcji filiżanek słowem wszystkiego, czym chcemy się pochwalić. Witryna pasuje nie tylko do sypialni, ale także do większej kuchni, jadalni, salonu oraz przedpokoju. Sprawi, że Twoje mieszkanie zyska niebanalny charakter i styl. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.