Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Meble Saturn
7 produktów

Przynosząca wyciszenie i relaks przestrzeń sypialniana to marzenie wielu właścicieli. Dużą rolę w uzyskaniu takiego wytęsknionego efektu odgrywają meble. Decydujący wpływ na satysfakcję ma tutaj to, w jakim stylu są utrzymane, z jak wielką rzetelnością są wykonane i jak są zaprojektowane. Meble z kolekcji Saturn posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy na najwyższym poziomie, a zostały zaprojektowane w duchu angielskiej klasyki. Angielskiej klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody i jest nadzwyczaj przyjemna dla otoczenia. Meble te mają dużo szuflad, schowków, dzięki którym miejsce odpoczynku i snu będzie pozbawione przepychu oraz nadmiaru rzeczy. Charakterystyczne dla tej kolekcji są zdobne fronty, urozmaicone boki i konstrukcja opiewająca w solidną bryłę. Całość dopełniają gałki będące elementem jednocześnie reprezentatywnym, jak i wygodnym. Kiedy przy urządzaniu sypialni kierujemy uwagę nie tylko na aspekty estetyczne, lecz również na jakościowe, powinniśmy przyjrzeć się tym meblom w szczególności. Bardzo możliwe, że okażą się tymi najwłaściwszymi.

Komoda Saturn 3S
Komoda Saturn 3S
4 280,00 zł
Komoda Saturn 5S
Komoda Saturn 5S
4 720,00 zł
Komoda Saturn 6S
Komoda Saturn 6S
5 060,00 zł
Szafka Saturn 3S
Szafka Saturn 3S
1 400,00 zł
Szafa Saturn 2D1S
Szafa Saturn 2D1S
6 920,00 zł

Kolekcja mebli Saturn – czy tylko do większych sypialni?

Prawdą jest, że eleganckie meble z wykończeniami w stylu angielskim zazwyczaj skierowane są do właścicieli nieco większych przestrzeni. Są one dość masywne, stanowcze i pomimo skąpania w jasnych odcieniach, w dalszym ciągu mogą ograniczyć komfort przestrzenny. Nie oznacza to jednak, że wszyscy domownicy, którzy mają małą sypialnię, powinni od razu skreślić kolekcję mebli Saturn. Komody występują w różnych wariantach względem wysokości i szerokości. Można więc ze spokojem dopasować je pod wymogi użytkowe. Podobnie ma się sprawa z łóżkiem, które zamówimy w szerokości od 80 cm do  200 cm. Istnieje również możliwość zamówienia mebli według własnego projektu, co daje jeszcze więcej perspektyw na zagospodarowanie sypialni.

Niewielkie sypialnie w szczególności potrzebują pojemnych mebli, które pozwolą uporządkować wszelkie rzeczy. W przeciwnym wypadku to ważne miejsce straci swój urok i intymny nastrój, który jest niezbędny do odpoczynku, wyciszenia. Liczne i ładowne szuflady, a także obszerne blaty mebli Saturn użyczą dużo miejsca, jednocześnie rozprawiając się z problemem nieporządku.

 

Meble sypialniane, które wprowadzają przytulność

Wcześniej wspominaliśmy o tym, że wszystkie meble z tej kolekcji są nasycone takimi samymi elementami zdobnymi i wykończeniowymi. Warto zwrócić uwagę na boki, które przypominają drewniane deski. Takie nietypowe zestawienie dodaje nieco uroku. Fronty meblowe zostały wzbogacone o frezowania nawiązujące. Charakterystyczną cechą wszystkich propozycji jest oczywiście solidna podstawa, na którą składają się masywne, krótkie nogi.

Kolor wybarwienia można wybrać spośród próbnika RAL. Oznacza to, że urządzenie sypialni będzie jeszcze bardziej indywidualne. Jasne, kremowe kolory optycznie zwiększą przestrzeń, więc są pożądane przez właścicieli mniejszych wnętrz. Ciemniejsze kolory, np. modne ostatnimi czasy brązy i granaty będą miały decydujący wpływ na uczynienie miejsca odpoczynku bardziej ustronnym, intymnym.

Kolekcja mebli sypialnianych Saturn skupia na sobie angielską przytulność, klasyczną wytworność i skandynawską harmonię. Dzięki niej niezależnie od tego, na jakie kolory wybarwienia się zdecydujemy, sypialnia stanie się miejscem komfortowym, w którym z radością będziemy spędzać każdą chwilę.

Walory estetyczne to nie jedyne cechy tej kolekcji. Należy zwrócić uwagę również na jakość. Ta widoczna jest w starannym łączeniu elementów, w materiałach oraz oczywiście wykończeniu. Wszystkie meble powstały z myślą o bezusterkowym, wygodnym użytkowaniu przez lata.