Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Łóżka chesterfield
35 produktów

Styl Chesterfield to angielski design mebli, który po raz pierwszy pojawił się w XIX wieku. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór łóżek nawiązujących właśnie do niego swoją ozdobną formą, która zachwyca elegancją. Ich cechami charakterystycznymi są gęste pikowania oraz duże, dekoracyjne guziki, znajdujące się często na wezgłowiach, lekko zaokrąglanych po bokach. Są też wersje bardziej klasyczne lub takie, nawiązujące swą formą do prostych, geometrycznych kształtów.


Łóżka Chesterfield
doskonale sprawdzą się w sypialniach o angielskim wystroju. Dzięki temu, że w ofercie posiadamy bogactwo rozmaitych modeli, klienci mogą bez problemu odszukać mebel, który wpasuje się także we wnętrze typowo nowoczesne, klasyczne lub skandynawskie. Ze swojej strony proponujemy wiele różnych materiałów na obicie – można dokonywać wyboru wśród skór naturalnych, ekoskór oraz tkanin. Każdy mebel możemy wykonać na zamówienie, modyfikując jego podstawową konstrukcję, zmieniając wymiary lub wysokość wezgłowia.

Łóżko pikowane Linea 2
Łóżko pikowane Linea 2
4 232,00 zł 4 600,00 zł
Łóżko tapicerowane angielskie Dalia
Łóżko tapicerowane angielskie Dalia
4 950,00 zł 5 500,00 zł
Łóżko tapicerowane klasyczne Linea
Łóżko tapicerowane klasyczne Linea
4 232,00 zł 4 600,00 zł

Łóżka Chestefield to charakterystyczne angielskie formy wykonywane według ściśle określonego wzoru. Proponujemy rozmaite modele, różniące się między sobą nie tylko ogólnym wyglądem, ale też rodzajem zdobień. Żadnemu z nich nie brakuje oczywiście typowego dla tej stylizacji wyrazistego pikowania. Najczęściej jest ono umieszczane na wezgłowiu, choć zdarzają się także modele, ozdobione nim praktycznie na całej powierzchni. Niektóre łóżka chesterfield mają też dodatkowo duże dekoracyjne guziki, nadające im specyficznego designu.

Wszystkie łóżka Chestefield, jakie mamy w sklepie, proponujemy przede wszystkim do wnętrz angielskich. Część z nich wpasuje się również w aranżacje klasyczne, inne natomiast będą doskonałym elementem w sypialni w stylu glamour. Każdy mebel, w zależności od potrzeb klienta, można zbudować od podstaw, zmieniając jego rozmiar oraz dopasowując właściwą wysokość wezgłowia. W naszej ofercie dysponujemy ponadto szerokim wachlarzem materiałów do obić – można wybierać egzemplarze różnych barw spośród tkanin, ekoskór i skór naturalnych.