Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Janpol
There is 16 products offered by this manufacturer

Janpol to polski, przodujący producent stelaży, materaców i łóżek. Z początku była to rodzina, którą połączyła pasja tworzenia najlepszych pod względem jakości i niezwykle wygodnych rozwiązań. Dzisiaj to już nie tylko rodzinna firma, lecz team ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę i nie wyobrażają sobie życia bez swojego hobby. Na rynku polskim są już od 30 lat i każdego roku zdobywają kolejne serca zadowolonych klientów. Czemu zawdzięczają swój sukces?

Czerpią wiedzę na temat jakości snu i od wielu lat ją wykorzystują. Rozumieją potrzeby swoich klientów i wprowadzają na rynek coraz to nowsze propozycje. Ich materace gwarantują najwyższy komfort. Aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie, stworzyli szeroką gamę przeróżnych rodzajów materacy. Począwszy od materacy kieszeniowych, na piankowych kończąc.

Każdy z materacy powstał po to, aby poprawić jakość snu i zniwelować różnego rodzaju dolegliwości oraz bóle. Podstawową misją tego producenta jest wnoszenie do życia domowników komfortu, który owocuje w dobre i zdrowe życie. Ich produkty dodają energii i inspirują ludzi do odkrywania świata. Materace od Janpol gwarantują długą żywotność. Najlepsze surowce i materiały użyte przy produkcji są dowodem najwyższej jakości.

Stelaże firmy Janpol są w większości regulowane, co pozwala dopasować ich kształt do naszych preferencji. Do ich produkcji producent używa takich surowców naturalnych jak między innymi brzoza. Każdy z nich tworzony jest bardzo dokładnie tak, aby pasował do materaca i komponował się z nim perfekcyjnie.

Niezależnie od produktu, który nas interesuje, możemy być pewni, że każdy z nich jest bezpieczny. Firma Janpol przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa domowników. Gwarantuje komfort i wygodę. Wszystko, co wychodzi spod ich ręki, znacząco poprawia jakość życia. Warto wspomnieć również o tym, że produkty są przyjazne środowisku, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważną wartością.