Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Białe biurka
7 produktów

Białe stylowe biurka do gabinetu to nasza oferta skierowana do osób, które kochają białe meble w stylu angielskim i prowansalskim. Jest to jeden z wiodących trendów wśród wystroju wnętrz, związany z popularnością aranżacji pomieszczeń w stylu skandynawskim, francuskim, retro oraz nowojorskim. Białe angielskie biurko to mebel ponadczasowy – pasuje także do pomieszczeń urządzonych w stylu współczesnym, a biały kolor sprawia, że dobrze prezentuje się w towarzystwie ścian pomalowanych na różne kolory. Białe biurko dodatkowo rozświetla gabinet czy sypialnię i sprawia, że jest bardzo przytulna.

Oferujemy białe biurka w stylu angielskim i francuskim pasujące do pomieszczeń typu sypialnia, gabinet czy salon. W sprzedaży mamy zarówno solidne i większe białe biurka, jak i zgrabne sekretarzyki do ustawienia w przypadku niewielkiego pomieszczenia czy do zaaranżowania kącika do pracy. Do wyboru są biurka pomalowane całe na biało oraz z blatem w kolorze naturalnego drewna, z dużą ilością praktycznych szuflad. Zakup białego stylowego biurka do mieszkania sprawi, że zyska ono niepowtarzalny klimat i charakter.

Białe meble prowansalskie do sypialni czy salonu to popularny trend we wnętrzarstwie, w który znakomicie wpasują się oferowane przez nasz sklep stylowe białe biurka! Oferujemy wysokiej jakości meble, które będą znakomitą inwestycją. Dlaczego? Po pierwsze białe biurka to bardzo uniwersalny mebel – biała barwa dobrze czuje się w towarzystwie niemal wszystkich kolorów. Po drugie białe angielskie biurka to klasyka, która pasuje zarówno do mebli tradycyjnych, jak i aranżacji bardziej współczesnych.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno masywne biurka o klasycznej linii z mnóstwem praktycznych szuflad, jak i lekkie sekretarzyki idealne przy aranżacji małego kącika do pracy w niewielkim mieszkaniu. Białe stylowe biurko rozświetla wnętrze, sprawia, że sypialnia czy salon są przytulne i miłe dla oka. Wzrok odpoczywa przy takich białych prowansalskich meblach. Białe angielskie biurko będzie dobrym zakupem dla miłośników stylu skandynawskiego, angielskiego francuskiego i nowojorskiego.