Kredensy
7 produktów

Dzięki powracającej modzie na styl retro coraz chętniej dekorujemy nasze mieszkania stylowymi meblami i dodatkami. Stylowy kredens pasuje znakomicie nie tylko do dużej jadalni w domu, ale także do mieszkania w bloku. Jeśli masz chęć urządzić mieszkanie w stylu angielskim czy prowansalskim zakup pokojowego kredensu będzie świetną decyzją, zwłaszcza, że to ponadczasowy mebel, który nigdy nie wyjdzie z mody. Nic dziwnego – nadaje pomieszczeniom niesamowity nastrój vintage. Do tego jest bardzo funkcjonalny, wyposażony w przeszklone fronty, półki oraz wydłużony blat z szafką i szufladami.

stylowym kredensie ustawionym w jadalni lub salonie można schować rzeczy takie jak mąkę, cukier, ścierki, a jednocześnie wyeksponować piękną zastawę stołową czy kolekcję postarzanych filiżanek. To coś dla miłośników i miłośniczek stylu prowansalskiego, francuskiego czy angielskiego oraz tak zwanych mieszkań z duszą. Oferowane w naszym sklepie internetowym kredensy pokojowe to wykonane współczesnymi metodami solidne meble o pięknym wykończeniu detali.

Kredensy pokojowe w starym stylu to coś dla miłośników aranżacji wnętrz retro oraz vintage. Kiedyś zdobił jadalnię, salon oraz kuchnię w domach i rezydencjach arystokratów, a później także w mieszkaniach naszych babć. Takie klasyczne meble sprawią, że nawet zwykłe mieszkanie w bloku zyska niesamowity charakter i duszę. Dodatkowo kupując stylowy kredens w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz solidnie wykonany kredens, który posłuży Ci wiele lat i nigdy tak naprawdę nie wyjdzie z mody.

Kredens jest meblem bardzo funkcjonalnym – wyposażono go w półki, przeszklone fronty, szafkę oraz szuflady. Możesz schować w nim produkty spożywcze, ścierki i sztućce, a jednocześnie za szkłem wyeksponować kolekcję filiżanek, figurek lub zastawę stołową. Kredensy stylowe białe, czyli taki jak oferujemy w naszym sklepie, dzięki swojej klasycznej prostocie oraz neutralnej barwie pasuje do wnętrz zaaranżowanych także w stylu skandynawskim oraz bardziej współczesnym. Będzie zatem zakupem bardzo praktycznym oraz meblem na wiele lat.