Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Materace termoelastyczne
37 produktów

Materace termoelastyczne, czyli rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Czy wiesz, że istnieją materace dla najbardziej wymagających użytkowników? Takie, które reagują nie tylko na pozycję ciała, lecz także na jego temperaturę? Materace termoelastyczne to spełnienie marzeń wszystkich, którzy pragną długiego, przyjemnego snu i maksimum komfortu. Pianki, które są głównym elementem takiego materaca, ulegają wpływowi ciepła, oraz naciskowi, czego konsekwencją jest doskonałe dopasowanie się. Materace termoelastyczne polepszają również krążenie i przyśpieszają regenerację całego organizmu. Wygodne, z właściwościami prozdrowotnymi parafią wspomóc osoby cierpiące na wszelkie schorzenia, a także osoby mające problem z zasypianiem lub przerywanym snem. To świetne rozwiązania zarówno dla singli, jak i par. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, służą przez bardzo, bardzo długi czas i codziennie gwarantują satysfakcję z użytkowania. Właściciele takich materaców nie wyobrażają już sobie bez nich życia. To spełnienie marzeń o śnie przyjemnym, leczniczym i niczym nieprzerwanym.

Technologia idzie w parze z wygodą. Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne osiągnęły wielki sukces. Wszystko za sprawą ich innowacyjnej struktury. Są skierowane do każdego użytkownika, bez względu na wiek. Te materace zawierają porowatą strukturę, dzięki której podczas snu i odpoczynku poprawia się krążenie. Jak wiadomo, dobre krążenie krwi ma wpływ nie tylko na regenerację ciała, ale także minimalizuje ryzyko chorób serca. Prozdrowotne, wyprofilowane i dostosowane do szybko zmieniającej się pozycji ciała, są uważane za najlepszy wynalazek w dziedzinie materaców. Są kompatybilne z praktycznie każdym rodzajem łóżek i stelaży, a możliwość zamówienia materaca na wymiar gwarantuje dopasowanie do każdego mebla sypialnianego, nawet tego niestandardowego.

Termoelastyczna pianka gwarancją komfortu

Visco, leniwa, inteligentna lub po prostu termoelastyczna. Pianka odpowiadająca za bezsprzeczne otulenie ma wiele nazw. Jej rozmieszczenie i intensywność zależna jest od wybranego modelu materaca. Możemy spotkać je w połączeniu z lateksem, a także innymi piankami, o różnych gęstościach. W ten sposób powstaje szeroki wachlarz możliwości, który sprawia, że każdy może wybrać dla siebie najlepszy materac z pianki termoelastycznej. Podobnie jak w przypadku innych rodzajów materacy, mamy również różne poziomy twardości i miękkości, oznaczone symbolami:

- H1 miękki
- H2 średnio-miękki
- H3 średnio-twardy
- H4 twardy

Każdy z nich odpowiada innej grupie wagowej użytkownika.

Dla kogo takie rozwiązanie?

To rozwiązanie zarówno dla zdrowych użytkowników, którzy nie cierpią na żadne dolegliwości, jak i dla osób zmagających się z różnymi schorzeniami. W każdym przypadku materac termoelastyczny ma działanie profilaktyczne i regenerujące.

Materac termoelastyczny, który ma w swoim składzie również lateks, może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób z nadwagą.

Można powiedzieć, że taki rodzaj materaca będzie spełnieniem marzeń dla osoby, która chciałaby:

- aby jej ciało podczas snu było całkowicie podparte
- zadbać o swój kręgosłup: zniwelować ból, zadziałać profilaktycznie
- spać na materacu, który uczy dobrych nawyków i może poprawić złą postawę kręgosłupa
- aby wybór materaca był inwestycją na wiele lat. Materace termoelastyczne mają niesamowicie długą żywotność
- mieć materac odporny na wilgoć, z właściwościami antyalergicznymi

Pozytywny wpływ na zdrowie materacy termoelastycznych jest potwierdzony. Uważa się, że takie materace są obecnie najbardziej pożądanymi rozwiązaniami. Polecany dla alergików i dla osób mających problemy z mięśniami i stawami, osobom starszym. Warto również wspomnieć o samej jakości snu, która przekłada się na komfort całego życia. Osoby, które dopiero zaczęły przygodę z tym rodzajem materacy, przyznają, że jakość ich życia diametralnie się zmieniła i żałują, że nie wiedzieli o nich wcześniej.

Materac i pianka termoelastyczna. Cechy szczególne

Każdy rodzaj materacy ma swoje cechy szczególne. Materace z pianką termoelastyczną są zazwyczaj profilowane wewnątrz, a także posiadają specjalne, bardzo małe wycięcia. Taki system pozwala na cyrkulację powietrza, a także zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów. Warstwy są ze sobą połączone w sposób bardzo precyzyjny, a przez to, że różnią się nieco strukturą, powierzchnią, mogą maksymalnie wspierać sylwetkę. Jeśli zastanawiasz się, jak to w ogóle możliwe, że materac reaguje nie tylko na nacisk użytkownika, ale również na temperaturę ciała, już wyjaśniamy. Pianka termoelastyczna pobiera ciepło użytkownika i pod jego wpływem mięknie. Mięknie na tyle, aby dać uczucie otulenia, ale nigdy nie powoduje uczucia „zatapiania”.

Podsumowanie

Materace termoelastyczne będą spełnieniem marzeń wszystkich, którzy chcieliby zadbać o komfort snu. To idealne rozwiązanie dla ludzi zmagających się z różnymi schorzeniami i chorobami. W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo materacy tego typu, aby wybrać ten idealny, warto kierować się również sugerowanym poziomem twardości.