Konsole białe
13 produktów

Konsole białe do sypialni to mały przyścienny stolik, który pięknie urozmaica wystrój sypialni urządzanej w klasycznym stylu. Konsola to klasyczny mebel, niegdyś bardzo popularny we wnętrzach. Współcześnie przyda się jako miejsce do wyeksponowania bukietu świeżych kwiatów, interesującej rzeźby czy do postawienia koszyczka na klucze w przedpokoju. Biała konsola do sypialni oferowana w naszym sklepie to produkt ponadczasowy o bardzo uniwersalnym przeznaczeniu. Sprawdzi się w towarzystwie mebli o podobnej kolorystyce, a także zupełnie innej. W zależności od dodatków może zyskiwać różnorodne oblicze.

Białe konsole pasują do pomieszczeń typu sypialnia, salon oraz hol. Jasny mebel o łagodnej linii spodoba się osobom lubiącym wnętrza w stylu retro, vintage, prowansalskim, skandynawskim czy angielskim. Lekki styl wpisuje się w aranżację pomieszczeń w domach, kamienicach oraz w mieszkaniach w bloku. Dzięki kupnie takiej białej konsoli nasze mieszkanie stanie się ładne i przytulne.

Konsola to niewielki stolik przyścienny, który możemy ustawić w przedpokoju, holu, sypialni czy salonie. Konsole białe to bardzo uniwersalny mebel, który pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w klimacie nowoczesności, jak i klasycznie. Wszystko zależy od stylu, w którym go wykonano. Przydaje się jako miejsce do wyeksponowania bukietu kwiatów, koszyka z kluczami do domu czy jako stolik na torebki w przedpokoju. Tak naprawdę konsola ma wiele zastosowań, a jej klasyczny szyk nada wnętrzu niepowtarzalny charakter.

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór białych konsoli o klasycznej linii, które sprawiają, że mieszkanie jest urządzone stylowo i przytulnie. Meble wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno dębowe oraz płyta MDF. Konsole są już złożone, dlatego nie wymagają czasochłonnego montażu. Konsola biała pasuje do stylu prowansalskiego, angielskiego, nowojorskiego, retro i vintage. Można ją wstawić od sypialni, w której może pełnić funkcję toaletki.