Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!

Konsole białe
13 produktów

Konsole białe do sypialni to mały przyścienny stolik, który pięknie urozmaica wystrój sypialni urządzanej w klasycznym stylu. Konsola to klasyczny mebel, niegdyś bardzo popularny we wnętrzach. Współcześnie przyda się jako miejsce do wyeksponowania bukietu świeżych kwiatów, interesującej rzeźby czy do postawienia koszyczka na klucze w przedpokoju. Biała konsola do sypialni oferowana w naszym sklepie to produkt ponadczasowy o bardzo uniwersalnym przeznaczeniu. Sprawdzi się w towarzystwie mebli o podobnej kolorystyce, a także zupełnie innej. W zależności od dodatków może zyskiwać różnorodne oblicze.

Białe konsole pasują do pomieszczeń typu sypialnia, salon oraz hol. Jasny mebel o łagodnej linii spodoba się osobom lubiącym wnętrza w stylu retro, vintage, prowansalskim, skandynawskim czy angielskim. Lekki styl wpisuje się w aranżację pomieszczeń w domach, kamienicach oraz w mieszkaniach w bloku. Dzięki kupnie takiej białej konsoli nasze mieszkanie stanie się ładne i przytulne.

Konsola to niewielki stolik przyścienny, który możemy ustawić w przedpokoju, holu, sypialni czy salonie. Konsole białe to bardzo uniwersalny mebel, który pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w klimacie nowoczesności, jak i klasycznie. Wszystko zależy od stylu, w którym go wykonano. Przydaje się jako miejsce do wyeksponowania bukietu kwiatów, koszyka z kluczami do domu czy jako stolik na torebki w przedpokoju. Tak naprawdę konsola ma wiele zastosowań, a jej klasyczny szyk nada wnętrzu niepowtarzalny charakter.

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór białych konsoli o klasycznej linii, które sprawiają, że mieszkanie jest urządzone stylowo i przytulnie. Meble wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno dębowe oraz płyta MDF. Konsole są już złożone, dlatego nie wymagają czasochłonnego montażu. Konsola biała pasuje do stylu prowansalskiego, angielskiego, nowojorskiego, retro i vintage. Można ją wstawić od sypialni, w której może pełnić funkcję toaletki.