Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Szafki nocne do sypialni
26 produktów

W kategorii „szafki nocne do sypialni” znajdziesz różnorodny i bogaty wybór praktycznych szafek i stolików przeznaczonych do postawienia przy łóżku. Szafka nocna to niewielki, ale bardzo funkcjonalny mebel, w którym możemy skryć wszystkie drobiazgi, które chcemy mieć zawsze pod ręką przy łóżku. Oferujemy drewniane szafki nocne do sypialni w stylu skandynawskim oraz białe szafki nocne w stylu angielskim i prowansalskim.

Szafki nocne drewniane wykonujemy z mocnego drewna bukowego, które zabezpieczamy olejem naturalnym. Dzięki temu możemy pięknie podkreślić kolor oraz naturalną strukturę drewna. Olej zapobiega rozsychaniu i pękaniu drewna. Tak zaimpregnowana szafka nocna drewniana do sypialni będzie zakupem na długie lata. Jej prosty, niemal minimalistyczny styl pasuje do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym i skandynawskim. Proponowane w naszym sklepie szafki nocne drewniane to świetny zakup, jeśli urządzasz nową sypialnię lub chcesz nieco odmienić dotychczasową. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Szafka nocna drewniana to dobry zakup do każdej sypialni. Jest to praktyczny i funkcjonalny mebel, który możemy postawić przy łóżku i ulubione drobiazgi mieć zawsze pod ręką. Dlaczego warto zwrócić uwagę na oferowane w naszym sklepie drewniane szafki nocne do sypialni? Przede wszystkim nasze meble produkujemy z mocnego i pięknego drewna bukowego, które zabezpieczamy olejem naturalnym. Dzięki temu szafki są chronione przed pęknięciami, a drewno przez rozsychaniem. Dodatkowo olej naturalny podkreślą strukturę drewna. Na życzenie dostarczamy także drewniane szafki do sypialni zaimpregnowane lakierem oraz wykonane z innego gatunku drewna, na przykład z dębu.

Kupując drewnianą szafkę lub stolik nocny do sypialni możemy niewielkim kosztem odświeżyć wygląd wnętrza. Drewniane meble dobrze czują się w towarzystwie różnorodnych dodatków, nawet bardzo ozdobnych. Taka eklektyczna kompozycja w sypialni stworzy ciekawy efekt dekoracyjny. Szafki nocne drewniane zakupiona w naszym sklepie internetowym to gwarancje solidnego mebla, który posłuży nam wiele lat, a dodatkowo nie wyjdzie z mody po kilku sezonach.