Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Meble Art-Vision
Nie ma żadnych produktów w tej kategorii

Art Vision to kolekcja mebli do sypialni (i nie tylko) bardzo nowoczesnych, chociaż zainspirowanych naturą. Znajdziemy tutaj ducha minimalizmu tkwiącym w braku jakichkolwiek rzeźbień, zdobnych koron. Nie oznacza to jednak, że nie będzie ozdobnie i luksusowo. Proste kształty tkwiące w litym drewnie jesionowym zostały wzbogacone o chromowane elementy tworzące podstawę. Tutaj twórcy postawili na grę barw, która ma ogromne znaczenie w kwestii urządzania wnętrz wyraźnych, krystalicznych i niesamowicie przestronnych bez względu na metraż. Kolekcja ta zdecydowanie wyróżnia się łączeniem rozmaitych kolorów. Z tymi nowoczesnymi meblami urządzimy przestrzeń sypialnianą nasyconą światłem, sprzyjającą pogodą bez względu na widoki za oknem i niesamowicie praktyczną zarazem. Bardzo możliwe, że wśród tych prostych kształtów odnajdziemy również idealne rozwiązania do salonu. Przyjrzyjmy się więc bliżej tym propozycjom.

Nowoczesne przebudzenie, czyli kolekcja mebli Art Vision

Współczesny tryb życia, a także istniejące obecnie trendy, czy to aranżacyjne, czy te względem życia wymagają od ludzi sporo poświeceń. Czasami ciężko jest nadążyć za tym wszystkim: za wymagającą pracą, za narzuconymi normami i dewiacjami. W pewnym momencie mówimy: STOP i zaczynamy patrzyć na życie poprzez pryzmat naszych własnych myśli, marzeń i przekonań. I okazuje się, że z dnia na dzień stajemy się szczęśliwsi. Kolekcja mebli Art Vision to twórczy wyraz swojego rodzaju przebudzenia względem urządzania wnętrz. To pewnego rodzaju równowaga pomiędzy tym, co jest modne, a tym, czego się pragnie. I to właśnie dlatego twórcy połączyli piękno drewna, które daje nam poczucie przytulności z chromowanymi elementami, które dodają wnętrzu nowoczesności. Nowoczesności,  która jest i której chcemy sprostać, bo nie jest taka zła. Możemy śmiało powiedzieć, że ta kolekcja jest inteligentnym, bardzo przemyślanym wyrazem harmonii.

Konsekwentna aranżacja nowoczesnej sypialni

W urządzaniu sypialni nie można chodzić na kompromisy. Tutaj potrzeba konsekwencji, zwłaszcza gdy pragniemy uczynić ją naprawdę wartościowym, ważnym miejscem. Nowoczesne meble Art Vision są niesamowicie konsekwentne. Od samego początku komunikują o tym, że właściciel ceni sobie ład, a także najlepiej czuje się wśród prostych brył mających niesamowicie luksusowy efekt. Jeśli czujemy ten cały przekaz, to musimy przyjrzeć się poszczególnym propozycjom.

     Nowoczesne łóżko na chromowanych nogach z tej kolekcji sprawi, że każde położenie się na nim będzie niczym istne odpłynięcie. Wszystko za sprawą jego podstawy, która, w związku z tym, że jest przysunięta do zewnętrznej strony, daje wrażenie, jakby trochę grawitowała w powietrzu. Tutaj dużą rolę odgrywa również całkowicie proste, lecz dość spore wezgłowie. Jest idealnym podparciem pleców, głowy i jednocześnie tłem dla wszelkiego typu poduszek odzianych w najbardziej zdobne poszewki.

     Stylowe szafki nocne nowoczesne Art Vision podkreślają przejrzysty i pozbawiony wszelkich przytłoczeń pokój snu. Posiadają szufladę, która bezpiecznie przechowa podręczne rzeczy i która jest cicha zarówno w otwieraniu, jak i zamykaniu.

     No i oczywiście szafy. Nowoczesne szafy bez uchwytów są nie tylko bardzo wygodne w użytkowaniu, lecz równocześnie dają gwarancję  łatwego, szybkiego dostania się do jej wnętrza. Wśród tej kolekcji znajdziemy trzydrzwiową propozycję, która będzie spełnieniem marzeń osób posiadających dużą kolekcję ubrań: zarówno tych bardzo wyjściowych, jak i mniej oficjalnych. Taka pojemność zadba o to, aby każdy element garderoby miał swoje własne, bezpieczne miejsce.

Powiew świeżości we wnętrzu z nowoczesnymi meblami

Meble Art Vision unikają schematów i stawiają na potrzeby domowników. W związku z tym bardzo możliwe, że wybierzemy z tych propozycji idealne bryły dla naszych salonów, a nawet gabinetów. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych potrzeb i marzeń. Komody, które sprawią, że przestrzeń dzienna stanie się uporządkowana i niesamowicie indywidualna. Szafki RTV, które sprawdzą się jako wystawne, zdobiące elementy. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Są tylko pragnienia, które ta kolekcja zaspokoi. I chociaż wszystkie bryły występują w tej samej formie, to różnią się od siebie przeznaczeniem i wielkościami. To wszystko daje możliwość zagospodarowania wymarzonej przestrzeni bez najmniejszego problemu.

Proste bryły otoczone zdobnymi podstawami ciągnącymi się ku górze mogą naprawdę dużo pozytywnego zadziałać we wnętrzu. Jakość, solidność i pojemność mogą sporo zmienić w poczuciu komfortu domowników. Prosty przekaz płynący z formy łączącej drewno i metalu jest w stanie wprowadzić równowagę nie tylko do wnętrza, lecz i do całego życia właścicieli. Wszak to właśnie dom, czy też mieszkanie jest naszym osobistym, indywidualnym, najważniejszym azylem.