Stelaże
9 produktów

Stelaże do łóżek to bardzo ważny element konstrukcji każdego mebla do spania. Z jednej strony zapewniają odpowiednią sztywność materaca, z drugiej zwiększają wytrzymałość ramy. W naszym sklepie znajdziesz stelaże, które z łatwością dopasujesz do każdego proponowanego modelu. Możesz wybierać między stelażami elektrycznymi, dającymi możliwość wyboru ułożenia materaca, stelażami regulowanymi z elastycznymi listewkami dopasowującymi się do kształtu ciała a stelażami wykonanymi z najwyższej jakości drewna o większym lub mniejszym zagęszczeniu deseczek.

Jakość stelaża wpływa na komfort wypoczynku
W naszym asortymencie znajdziesz stelaże, które idealnie dopasujesz do Twoich potrzeb. Proponujemy modele na wąskie jak i szerokie, dwuosobowe spania. Do naszej oferty, wchodzą także te, które pasują do łóżek z pojemnikami, szufladami oraz bez nich. Na wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym stelaże dajemy aż 2 lata gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz solidny produkt, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Odpowiednio dobrany stelaż, w połączeniu z wygodnym materacem zapewnią odpowiedni komfort wypoczynku.

Wiesz już, który stelaż będzie odpowiedni do Twojego łóżka? Masz problem z doborem odpowiedniego stelaża do Twojego łóżka? Już teraz możesz poprosić o pomoc naszych doradców. Zadzwoń już teraz pod numer telefonu 693 461 025 lub napisz do nas maila na adres: biuro@sedia.pl. Razem znajdziemy stelaż, który w 100% odzwierciedla Twoje potrzeby.