Stelaże
9 produktów

Stelaże do łóżek to bardzo ważny element konstrukcji każdego mebla do spania. Z jednej strony zapewniają odpowiednią sztywność materaca, z drugiej zwiększają wytrzymałość ramy. W naszym sklepie znajdziesz stelaże, które z łatwością dopasujesz do każdego proponowanego modelu. Możesz wybierać między stelażami elektrycznymi, dającymi możliwość wyboru ułożenia materaca, stelażami regulowanymi z elastycznymi listewkami dopasowującymi się do kształtu ciała a stelażami wykonanymi z najwyższej jakości drewna o większym lub mniejszym zagęszczeniu deseczek.

Jakość stelaża wpływa na komfort wypoczynku
W naszym asortymencie znajdziesz stelaże, które idealnie dopasujesz do Twoich potrzeb. Proponujemy modele na wąskie jak i szerokie, dwuosobowe spania. Do naszej oferty, wchodzą także te, które pasują do łóżek z pojemnikami, szufladami oraz bez nich. Na wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym stelaże dajemy aż 2 lata gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz solidny produkt, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Odpowiednio dobrany stelaż, w połączeniu z wygodnym materacem zapewnią odpowiedni komfort wypoczynku.

Wiesz już, który stelaż będzie odpowiedni do Twojego łóżka? Masz problem z doborem odpowiedniego stelaża do Twojego łóżka? Już teraz możesz poprosić o pomoc naszych doradców. Zadzwoń już teraz pod numer telefonu 693 461 025 lub napisz do nas maila na adres: biuro@sedia.pl. Razem znajdziemy stelaż, który w 100% odzwierciedla Twoje potrzeby.

Stelaż Lakonia
Stelaż Lakonia
314,00 zł
Stelaż Arkadia I
Stelaż Arkadia I
239,00 zł
Stelaż Arkadia II
Stelaż Arkadia II
239,00 zł
Stelaż Patria II
Stelaż Patria II
178,00 zł
Stelaż Tracja
Stelaż Tracja
236,00 zł
Stelaż Sedia
Stelaż Sedia
90,00 zł
Stelaż Twinpack
Stelaż Twinpack
147,00 zł