Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Stelaże
5 produktów

Stelaże do łóżek to bardzo ważny element konstrukcji każdego mebla do spania. Z jednej strony zapewniają odpowiednią sztywność materaca, z drugiej zwiększają wytrzymałość ramy. W naszym sklepie znajdziesz stelaże, które z łatwością dopasujesz do każdego proponowanego modelu. Możesz wybierać między stelażami elektrycznymi, dającymi możliwość wyboru ułożenia materaca, stelażami regulowanymi z elastycznymi listewkami dopasowującymi się do kształtu ciała a stelażami wykonanymi z najwyższej jakości drewna o większym lub mniejszym zagęszczeniu deseczek.

Jakość stelaża wpływa na komfort wypoczynku
W naszym asortymencie znajdziesz stelaże, które idealnie dopasujesz do Twoich potrzeb. Proponujemy modele na wąskie jak i szerokie, dwuosobowe spania. Do naszej oferty, wchodzą także te, które pasują do łóżek z pojemnikami, szufladami oraz bez nich. Na wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym stelaże dajemy aż 2 lata gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz solidny produkt, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Odpowiednio dobrany stelaż, w połączeniu z wygodnym materacem zapewnią odpowiedni komfort wypoczynku.

Wiesz już, który stelaż będzie odpowiedni do Twojego łóżka? Masz problem z doborem odpowiedniego stelaża do Twojego łóżka? Już teraz możesz poprosić o pomoc naszych doradców. Zadzwoń już teraz pod numer telefonu 693 461 025 lub napisz do nas maila na adres: biuro@sedia.pl. Razem znajdziemy stelaż, który w 100% odzwierciedla Twoje potrzeby.