Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupowac u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!

Łóżka bez pojemnika
102 produktów

Łóżka bez pojemnika polecamy szczególnie do dużych, przestronnych sypialni lub pokojów wypoczynkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnego typu modeli, które z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza. To zarówno łóżka o minimalistycznej, nowoczesnej linii jak i zdobione pasujące do rustykalnych oraz tradycyjnych wnętrz.

Łóżka bez pojemnika z drewna bukowego, dębowego i sosnowego. Do naszej oferty, wchodzą także modele na wysokich i niskich nogach, a także posiadające jedno lub dwa miejsca do spania. Proponujemy łóżka wykonane z drewna: bukowego, dębowego oraz sosnowego, w naturalnych odcieniach, a także malowane. Szczegółowe informacje na temat każdego proponowanego modelu znajdziesz wchodząc do karty produktu. Jeśli chcesz, przyjrzyj się bliżej wizualizacjom z przykładowymi aranżacjami łóżka we wnętrzu.

Rozkochaj sypialnię w naszych łóżkach Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele łóżek są nie tylko wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale też odpowiednio zabezpieczone przed wysychaniem oraz utratą koloru. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz produkt trwały, który posłuży Ci przez lata. Jeśli nie masz pewności czy wybrany przez Ciebie kolor będzie pasował do pozostałych mebli, masz możliwość zamówienia bezpłatnej próbki wybarwienia drewna. Wyślemy Twoje łóżko tam, gdzie chcesz Co najważniejsze, od teraz nie musisz się martwić o sam transport – wszystkim naszym Klientom oferujemy dowóz na terenie całej Polski.