Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Łóżka bez pojemnika
106 produktów

Łóżka bez pojemnika polecamy szczególnie do dużych, przestronnych sypialni lub pokojów wypoczynkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnego typu modeli, które z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza. To zarówno łóżka o minimalistycznej, nowoczesnej linii jak i zdobione pasujące do rustykalnych oraz tradycyjnych wnętrz.

Łóżka bez pojemnika z drewna bukowego, dębowego i sosnowego. Do naszej oferty, wchodzą także modele na wysokich i niskich nogach, a także posiadające jedno lub dwa miejsca do spania. Proponujemy łóżka wykonane z drewna: bukowego, dębowego oraz sosnowego, w naturalnych odcieniach, a także malowane. Szczegółowe informacje na temat każdego proponowanego modelu znajdziesz wchodząc do karty produktu. Jeśli chcesz, przyjrzyj się bliżej wizualizacjom z przykładowymi aranżacjami łóżka we wnętrzu.

Rozkochaj sypialnię w naszych łóżkach Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele łóżek są nie tylko wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale też odpowiednio zabezpieczone przed wysychaniem oraz utratą koloru. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz produkt trwały, który posłuży Ci przez lata. Jeśli nie masz pewności czy wybrany przez Ciebie kolor będzie pasował do pozostałych mebli, masz możliwość zamówienia bezpłatnej próbki wybarwienia drewna. Wyślemy Twoje łóżko tam, gdzie chcesz Co najważniejsze, od teraz nie musisz się martwić o sam transport – wszystkim naszym Klientom oferujemy dowóz na terenie całej Polski.