Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Poduszki
12 produktów

Profilowane, ergonomiczne poduszki

Czy wiesz, że oprócz standardowych poduszek istnieją również te ergonomiczne? Zostały one stworzone po to, aby przynosić komfort i ukojenie podczas snu. Poduszki ergonomiczne różnią się budową, kształtem i oczywiście wypełnieniem. Nie mają w środku pierza, lecz wysokoelastyczną, niezastąpioną piankę. To właśnie taka budowa gwarantuje cyrkulację powietrza. Ich kształt dostosowuje się do Twojej szyi i kręgosłupa, jednocześnie gwarantując niwelowanie dolegliwości bólowych, a także zapobieganie im. Po ciężkim dniu nasz organizm musi odpocząć. Właśnie w tym odpoczynku pomogą higieniczne, poduszki ergonomiczne. Wystarczy, że wybierzesz pożądany kształt, dopasujesz poziom twardości, a będziesz cieszył się błogim snem. Takie poduszki sprzyjają również odpoczynkowi, więc możesz korzystać z nich w salonie, a nawet zabrać ze sobą podróż. Kiedy znajdziesz najwłaściwszą dla siebie, nie będziesz chciał się z nią rozstać. Delikatnie masujące, wyprofilowane i najlepszej jakości, będą służyć przez długi czas.

Poduszka ergonomiczna. Wszystkie korzyści

Używanie poduszki ergonomicznej przynosi wiele korzyści zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Jak wiadomo, jeśli zadbamy o nasz komfort i wygodę, przełoży się to na jakość naszego życia.

- Poduszki ergonomiczne niwelują ból występujący w obrębie kręgosłupa. Jeśli więc doskwierają Ci bóle szyi, głowy, pleców, to najlepszy z możliwych rozwiązań dla Twojego zdrowia.

- Te poduszki dostosowują się do Twojej głowy oraz szyi, przez co unikasz niewygodnych pozycji. Kiedy do tej pory wstawałeś z bólem i uczuciem dyskomfortu, ponieważ standardowa poduszka nie zdawała egzaminu, tutaj masz pewność, że unikniesz takich skutków.

- Poduszki ergonomiczne są bardzo higieniczne, o wiele bardziej od tych wypełnionych np. puchem. Świetnie radzą sobie z wilgocią, a także zapobiegają rozmnażaniu się grzybów i pleśni. To właśnie dlatego są szczególnie polecane astmatykom i alergikom.

- Poduszka ergonomiczna nigdy się nie „ubije”. Standardowe poduszki bardzo często, po krótkim czasie tracą swoją elastyczność, a tam, gdzie trzymamy głowę, robią się wklęsłe. Inwestując w taki rodzaj poduszki, możemy być pewni, że nigdy więcej nie przysporzy nam się taka     sytuacja.

Czy wiesz, że poduszki ergonomiczne z naszej oferty mają działanie lekko masujące? Robią to bardzo delikatnie i od razu wprawiają w dobry nastrój. Oznacza to w praktyce, że polepszają krążenie krwi, są niezwykle miłe w dotyku.

Czym wypełnione są takie poduszki?

Poduszki w dużej mierze wypełnione są różnymi, bezkonkurencyjnymi pod względem jakości piankami i najwyższym, naturalnym lateksem.

● Nowoczesna pianka Memory to wysokiej jakości pianka zapamiętująca kształt głowy i szyi użytkownika. Traktowana jest jako bardzo osobista, indywidualna. Redukuje uciski, napięcia i bóle. Zastosowanie znalazła nie tylko w poduszkach, lecz także w materacach.
● Poduszka ergonomiczna z lateksu. W naszej ofercie znajdują się poduszki wypełnione certyfikowanym, naturalnym lateksem Talalay. Te poduszki są niesamowicie elastyczne, higieniczne, a także mają działania prozdrowotne. Oparte na inteligentnym projekcie, który zapewnia najlepsze profilowanie.
Visco Airsense. To rodzaj pianki luksusowej, bardzo cenionej i innowacyjnej. Ma aż 500% więcej przewiewności, a co za tym idzie – jest najbardziej higieniczna.

Poduszki. Jaki poziom twardości wybrać?

Poduszki ergonomiczne mają zazwyczaj dwa poziomy twardości. Wybierając materac kierujemy się swoją wagą ciała, natomiast wybór poduszek powinien być ukierunkowany na nasze preferencje.

- H2 to poduszki dedykowane osobom, które lubią mieć miękkie podłoże. Są średnio miękkie, więc nie wywołają uczucia zapadnięcia. Będą z nich zadowoleni wszyscy, którzy preferują wtulający efekt.

- H3 są poduszkami średnio twardymi. Decydują się na nie najczęściej osoby lubiące stabilność i nieco twardszą powierzchnię.

Wszystkie poduszki z naszej oferty posiadają luksusowy pokrowiec Aloe Vera Lux. Materiał ten chroni wnętrze konstrukcji, a także ma pozytywny wpływ na skórę użytkownika. Jest antyalergiczny. Dodatkowym atutem jest wszyty zamek błyskawiczny, co ułatwia zdejmowanie oraz pranie pokrowca.

Najczęściej wybierane poduszki ergonomiczne

Tak naprawdę wszystkie modele z naszej oferty są popularne i bardzo doceniane. Przy wyborze warto kierować się swoimi indywidualnymi potrzebami, a także zwrócić uwagę na kształt poduszki. Jedni uwielbiają poduszki proste, inni z kolei potrzebują profilowanego kształtu.

Prosty kształt posiada poduszka Kompakt, która występuje w dwóch poziomach twardości do wyboru. Pomimo prostej budowy, gwarantuje ona odprężenie, a także niwelowanie różnego rodzaju dolegliwości.

- Poduszka Talalay to spełnienie marzeń wszystkich, którzy pragną całkowitego dopasowania. Jej wycięta budowa dopasowuje się do kształtu szyi i głowy, przez co daje bardzo przyjemny efekt. Jest wypełniona 100% naturalnym lateksem, który wpasowuje się do ciała.

- Poduszka podróżna Talalay to ulubieniec podróżników i osób, które wyjeżdżają w delegację. Pomaga szybko się zrelaksować, idealnie podpiera mięśnie i działa przeciwbólowo.

Czy warto zainwestować w poduszkę ergonomiczną? Oczywiście, że tak. To tak naprawdę inwestycja w lepsze samopoczucie i przede wszystkim zdrowie.