Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Białe witryny
16 produktów

Witryny w stylu prowansalskim to bardzo stylowy mebel, który robi znakomite wrażenie. Klasyczne meble w stylu prowansalskim są coraz chętniej wybierane do aranżacji mieszkań w blokach, a nie tylko domów czy kamienic. Sprawiają, że najzwyklejsza sypialnia, salon czy gabinet zyskują przytulną atmosferę retro. Takie piękne białe witryny w stylu prowansalskim pozwala tchnąć w zwykłe mieszkanie duszę stylu vintage. Meble bielone o klasycznych liniach polecamy zwłaszcza miłośnikom pomieszczeń zaaranżowanych w klimatach francuskim, angielskim, skandynawskim i nowojorskim.

Białe witryny prowansalskie pozwalają pięknie wyeksponować bibeloty, kolekcję rzeźb, książki czy zastawę stołową. To ponadczasowy mebel o szerokim zastosowaniu. Pasuje do sypialni, salonu, jadalni, gabinetu, a także pokoju nastolatka. Projektanci wnętrz coraz chętniej łączą takie meble w stylu tradycyjnym z elementami nowoczesnymi uzyskując ciekawy efekt dekoracyjny. Plus jest także taki, że biała witryna prowansalska będzie starzeć się razem z Tobą i nigdy nie wyjdzie z mody.