Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Łóżka tapicerowane dla dzieci
19 produktów

Planujesz urządzenie pokoju dla swojego dziecka, ale wciąż zastanawiasz się nad meblami? Twoje dziecko lubi styl nowoczesny, ale nie przekonują cię pospolite łóżka dziecięce, które można spotkać w marketach budowlanych? Koniecznie przejrzyj oferowane w naszym sklepie łóżka tapicerowane dla dzieci i wybierz idealne łóżko dla swoich dzieciaków. Dzięki katalogowi różnorodnych produktów z pewnością znajdziesz łóżko tapicerowane dla dzieci, które trafi w gust twoich pociech i spełni twoje wymagania. Modele oferowanych u nas łóżek są na tyle uniwersalne, że pasują do sypialni małego dziecka oraz nastolatka. Będzie to więc zakup na lata i duża oszczędność.

W naszym sklepie znajdziesz łóżka tapicerowane dla dzieci o mocnej konstrukcji i starannym wykonaniu w stylu nowoczesnym. W takim łóżku nastolatek będzie chętnie wypoczywał po dniu wypełnionym aktywnościami i szkolnymi zajęciami. Oferujemy nowoczesne łóżka tapicerowane dla dzieci w wielu modnych kolorach – dla chłopców i dziewczynek. Zapraszamy na zakupy.

Urządzenia pokoju dziecka zazwyczaj wiąże się w częstymi wydatkami. W końcu dzieci szybko rosną, a ich gust co do mebli i dodatków zmienia się tak szybko, jak ich gust do idoli. Jakie będzie zatem najlepsze rozwiązanie? Uniwersalne tapicerowane łóżko dla dzieci! Oferowane w naszym sklepie łóżka tapicerowane dla dzieci to meble ponadczasowe – będą pasować do pokoju mniejszego dziecka, a także do pokoju nastolatka, zarówno dla córki, jak i syna. Nie trzeba będzie go zatem wymieniać co 2-3 lata próbując podążać za gustem naszej pociechy.

W naszym sklepie prezentujemy łóżka tapicerowane dziecięce w wielu fantastycznych kolorach do wyboru – możesz sam wybrać wzór tapicerki. Oferujemy łóżka tapicerowane dla dzieci w stylu nowoczesnym – bardzo lubianym zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Wygodne i solidne łóżko tapicerowane zapewni twojemu dziecku spokojny wypoczynek po całym aktywnym dniu, a tobie – wdzięczność dziecka oraz duże oszczędności.