Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupowac u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!

Łóżka z pojemnikiem
38 produktów

Łóżka z pojemnikiem są szczególnie pożądane we wnętrzach o dość ograniczonej przestrzeni. Decydując się na jeden z dostępnych w naszym sklepie modeli zyskujesz nie tylko dodatkowe miejsce na schowanie pościeli, ale też na ułożenie koców, poduszek czy ubrań. W aktualnym portfolio naszego sklepu znajdziesz meble, które doskonale wpasują się zarówno w nowoczesne jak i rustykalne wnętrza. Dla Twojej wygody, kartę produktu uzupełniliśmy o szczegółowe informacje na temat wyposażenia, wymiarów (długość, szerokość, wysokość bezgłowia i inne), profilu drewna i okresu gwarancji producenta.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy nasz kolor pasuje do innych mebli Twojego wnętrza, możesz zawsze zamówić bezpłatną próbkę wybarwień drewna.

Idealne łóżko drewniane z pojemnikiem do Twojej sypialni Wszystkim naszym Klientom oferujemy możliwość wprowadzenia wielu zmian do danego modelu łóżka. Bogactwo form oraz możliwość modyfikacji pozwala na dopasowanie naszych produktów do swoich potrzeb i oczekiwań. Każdy prezentowany model łóżka z pojemnikiem możesz zamówić w dowolnym rozmiarze oraz kolorze. Dodatkowo możesz zdecydować, czy też wolisz kupić spanie z materacem czy bez niego.

Najwyższej klasy materiały wykończeniowe to nasz standard Zapewniamy, że łóżka z pojemnikiem wykonane są z wysokiej jakości drewna, gwarantujące wieloletnią wytrzymałość. Wszystkie elementy zabezpieczamy za pomocą naturalnych olejów lub olejowosków, które chronią meble przed rozsychaniem, zanieczyszczeniami, promieniami UV, a przy tym podkreślają jego naturalny kolor i linię słojów. A Ty? Które łóżko z pojemnikiem wybrałeś?

Tradycyjne łóżko w sypialni wymaga wyposażenia z komplet pościeli, która nie zawsze może pozostawać na wierzchu. W pokojach wielofunkcyjnych niezbędne jest znalezienie dla niej odpowiedniego miejsca, które umożliwi zaścielenie łóżka i zachowanie estetyki otoczenia. Chowanie pościeli to również względy higieniczne szczególnie, jeśli z materaca korzysta się również w dzień. Nasze łóżka drewniane z pojemnikiem to funkcjonalne meble zarówno do sypialni, jak i pokoju nastolatka. Pojemnik umieszczony pod stelażem materaca nie zajmuje miejsca w pokoju, a jednocześnie oferuje pojemny schowek pomocny przy ścieleniu. Łóżka z pojemnikiem to również praktyczne meble do sypialni, w których pościel nakrywa się narzutą. W pojemnej skrzyni można przechowywać koce czy zapasowe poduszki. W naszej kolekcji łóżek drewnianych znajdziesz wiele propozycji takich modeli, które zostały wyposażone w pojemnik pod materacem. Różnorodność wzorów pozwoli Ci na wybór takiego mebla, który łączy w sobie walory praktyczne z designer pasującym do Twojego domu. Łóżko drewniane z pojemnikiem o mniejszych wymiarach to doskonały wybór do pokoju nastolatka lub singla, a także do kawalerek i małych mieszkań w blokach.