Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Łóżka angielskie
98 produktów

Łóżka angielskie cieszą coraz większym zainteresowaniem wśród naszych Klientów i nie widzimy w tym nic dziwnego. Wyróżniają się nie tylko ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi, ale i niezwykłą wygoda oraz komfortem odpoczynku. Łóżka angielskie dostępne w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości drewna, które gwarantuje ich trwałość przez lata.

Zakochałeś się w angielskim wystroju sypialni? Szukasz idealnego łóżka do Twojego wnętrza? W naszym sklepie dopasujesz je do Twoich potrzeb. Każdy produkt możesz nie tylko zamówić w dowolnym kolorze, ale też możesz modyfikować jego wygląd.

Łóżka w stylu angielskim do Twojej sypialni W naszym portfolio znajdziesz szeroki wybór łóżek w Twoim ulubionym stylu. To zarówno łóżka drewniane jak i tapicerowane oraz pikowane. U nas wybierzesz również modele ze skrzynią na pościel, z wbudowanymi szufladami do spania oraz na dodatkowe rzeczy, a także łóżka angielskie jedno i dwuosobowe. Jeśli nie jesteś pewny, czy kolor naszych mebli będzie komponował z Twoją sypialnią, możesz zamówić bezpłatną próbkę wybarwień drewna; dzięki temu masz pewność, że wszystkie elementy wystroju będą idealnie ze sobą pasowały.

Czekamy na Twój kontakt. Spytaj nas o jedno z łóżek angielskich Masz więcej pytań odnośnie zamówionego produktu? Potrzebujesz fachowej pomocy? Zapytaj oto naszych konsulatów dostępnych pod numerem telefonu 14 613 21 93 oraz 693 461 025, a także pod mailem: biuro@sedia.pl.

Styl angielski wyróżnia się elegancją i jednocześnie przyjemnym, domowym klimatem. Dominującym kolorem jest biel i ecru, a meble charakteryzuje prostota linii i specyficzne detale wykończeniowe. Łóżka angielskie, jakie znajdziesz w naszej kolekcji to doskonały przykład stylu wyrażonego zarówno formą mebli, jak i ich wykończeniem. Wszystkie nasz produkty wykonujemy z naturalnego drewna bukowego, dębowego i sosnowego stosując bardzo staranne zabezpieczenia przez degradacją pod wpływem czasu. Nasze łóżka w stylu angielskim to nowoczesne meble, których styl inspirowany jest klasycznym wzornictwem sprzed wieku, dziś cenionym za elegancję i domowy klimat. W kolekcji znajdziesz zarówno łóżko angielskie jednoosobowe, jak i duże, szerokie modele do małżeńskiej sypialni. Jasna kolorystyka sprawia, że rozjaśnią one nawet najbardziej zacienione wnętrze dodając mu wizualnej czystości i piękna. Jeśli poszukujesz elegancji i wykwintności proponujemy Ci również tradycyjne łóżko w stylu angielskim pokryte pikowaną tapicerką, wyposażone w wysoki zagłówek ze starannymi wykończeniami krawędzi. Urządzasz stylowa sypialnię? Wybierz łóżka w stylu angielskim.