Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Łóżka 100x200
168 produktów

Od swojego łóżka masz prawo wymagać więcej
Łóżka 100x200
sprawdzają się idealnie w małych sypialniach i pokojach gościnnych. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, pasują zarówno do kawalerki, jak i najmniejszego pomieszczenia Twojego dużego domu.

Wybierz spośród szerokiej gamy łóżek dostępnych w ofercie naszego sklepu. Przebieraj między meblami dębowymi, bukowymi, sosnowymi, w kolorze bieli lub brązu, z wysokim lub niskim stelażem, z materacem, pojemnikiem na pościel lub szufladą. Bez względu na to, który rodzaj łóżka drewniane 100 x 200 wybierzesz, my gwarantujemy Ci najwyższą jakość wykonania i solidność, którą docenisz nawet po kilku latach, bo nasze meble produkujemy z naturalnych materiałów dopieszczonych pod każdym względem.

Drewniane łóżka 100x200 do małych pomieszczeń Chcesz potwierdzenia wysokiej jakości naszych produktów? Odwiedź nasz salon i skorzystaj z darmowej próbki wybarwień drewna. To na jej podstawie będziesz mógł określić czy jego faktura i kolor spełnia Twoje oczekiwania. Zależy Ci na oryginalności łóżka? Skorzystaj z niespotykanej nigdzie indziej możliwości modyfikacji mebla. Wybierz grubość drewna, wysokość stelażu, kształt zagłówków, a my zajmiemy się jego tworzeniem.

Sypialnia dziecka, nastolatka lub jednoosobowa dla osoby dorosłej wymaga odpowiedniego łóżka, które z jednej strony zapewni wygodny wypoczynek, a z drugiej nie ograniczy przestrzeni wnętrza. Szczególnie ważny jest wybór mebla do spania w pokojach wielofunkcyjnych, służących zarówno w dzień, jak i w nocy. Nasze łóżka drewniane 100x200 to kolekcja mebli do takich wnętrz, wyróżniająca się rozmaitością wzorów, kolorów i stylizacji. Do mniejszych pomieszczeń polecamy łóżka 100x200 z pojemnikiem, które doskonale rozwiążą problem przechowywania pościeli pozwalając też na zaoszczędzenie cennego miejsca. Wszystkie modele w naszej kolekcji wykonane są z drewna bukowego, dębowego lub sosnowego z możliwością wyboru dowolnego stylu oraz wykończenia powierzchni. Każde łóżko drewniane 100x200 oferujemy zarówno w naturalnym wybarwieniu drewna, jak i w wersji kolorystycznej od bardzo jasnej, zabielanej lub białej po powierzchnię olejowaną w kolorze bliskim czerni. Łóżka 100 x 200 w szerokim wyborze wzorów to praktyczny kompromis pomiędzy nieco większą powierzchnią spania, a ekonomicznym wykorzystaniem przestrzeni wnętrza.