Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Meble Insolito
Nie ma żadnych produktów w tej kategorii

Wysokie mieszkania w urokliwych, chociaż nieco nadszarpniętych czasem kamienicach. Domy na obrzeżach miasta lub w ich ścisłym centrum, które albo podążają za nowoczesnością, albo są jej manifestacją. Lokalizacja nie ma znaczenia, wszak każde wnętrze zasługuje na to, aby cieszyć się dostarczaniem niezwykłej przytulności właścicielom. Meble sypialniane z kolekcji Insolito od polskiego producenta zostały stworzone po to, aby miłośnicy klasyki i aranżacji ze smakiem mogli poczuć się w swoich osobistych przestrzeniach nadzwyczaj bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy na zwiedzenie sypialni, w których tuż obok jakości rozbrzmiewa przytulna aura. Zapraszamy tych, dla których jakość i solidność ma ogromne znaczenie, ponieważ poszukują rozwiązań na wiele, wiele lat i jeszcze dłużej.

Urządź sypialnię marzeń i postaw na klasykę

W kolekcji Insolito znajdziemy wszystkie meble, które uzupełnią aranżację od A do Z. Taka kompleksowość przyczyni się do stworzenia kompozycyjnej, harmonijnej przestrzeni. Wszystko po to, aby stworzyć eleganckie, lecz niesamowicie przytulne miejsce, które będzie dla domowników najważniejsze.

W klasycznej i spokojnej sypialni nie może zabraknąć wystawnego łóżka. Te, pochodzące od producenta Ceglewski, wyróżnia się twórczą formą okuć. Nieco faliste wezgłowie aż się prosi, aby oprzeć się na nim przed snem i zrelaksować w towarzystwie książki. Wybarwienie inspirowane naturą podkreśla intymny charakter miejsca odpoczynku.

Zróżnicowany względem formy i wymiarów asortyment drewnianych komód cieszy właścicieli wnętrz o najrozmaitszych konfiguracjach. To, co łączy je wszystkie to charakterystyczne sploty, wzbogacenie elementów zdobnych o okleinę w kolorze soczystej, dojrzałej czereśni. Komody posiadają stylizowane, złote uchwyty, które są szlachetną kropką nad i.

Kolekcja Insolito to również majestatyczne, okazałe witryny. We wnętrzach prezentują się bardzo dostojnie i uwydatniają piękno rzeczy znajdujących się na szklanych półeczkach. Niektóre z nich posiadają oszklone boki. Różnią się od siebie wysokościami i szerokościami, ale to, co je łączy to oczywiście klasyczny, rzemieślniczy design oraz szuflady. Twórcy postawili tutaj na pełną funkcjonalność, która przyniesie poczucie komfortu osobom ceniącym ład oraz porządek.

Szafy, szafeczki, regały tak jak wspominaliśmy wcześniej, kolekcja ta dba o to, aby właściciele mieli miejsce na swoje bibeloty, dokumenty, ubrania, pamiątki.

Wnętrze jak marzenie z kolekcją Insolito

W otoczeniu czereśni amerykańskiej i padouku poczujemy się bardzo swobodnie i przytulnie. Takie kompozycje, sploty i faktury zaczarują przestrzeń. Sprawią, że stanie się ona bardzo elegancka, niewymuszenie bogata bez zbędnego blichtru. Insolito to meble do sypialni i do strefy dziennej stworzone z myślą o najbardziej wrażliwych, ceniących sobie estetykę właścicieli. Z jednej strony nie żałują zdobnej formy, a z drugiej zaskakują harmonijnymi elementami.

W poszukiwaniu mebli idealnych kierujemy się również jakością i trwałością. Chcemy, aby umeblowanie, które wybierzemy, służyło nam przez lata bez większych uszczerbków. Decydując się na tę klasyczną kolekcję, mamy pewność, że lata użytkowania będą działać tylko na korzyść tych mebli.