Filtr Produktów

Producent

Materace kieszeniowe
8 produktów

Materac kieszeniowy to gwarancja zdrowego snu.

Materace kieszeniowe spośród innych modeli wyróżniają się elastycznością punktową. Ich konstrukcja opiera się na tradycyjnych sprężynach, które są umieszczone w osobnych kieszeniach. Dzięki temu łatwo dopasowują się do kształtu ciała, nawet podczas obracania się podczas snu, co wpływa na komfortowy wypoczynek. Ponad to materace kieszeniowe wyróżniają się dużą trwałością, dzięki temu spełniają swoją funkcję przez lata.


Co w ofercie materacy kieszeniowych naszego sklepu? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości materacy kieszeniowych, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Proponujemy materace jedno oraz dwustronne, o rożnej wysokości, wykonane z lateksu, pianki termoelastycznej, rehabilitacyjne, a także antyalergiczne i antyreumatyczne. Pokrowce są łatwo zdejmowane i świetnie nadają się do prania w zwykłych pralkach. Wszystkie oferowane w naszym sklepie internetowym produkty zapewniamy 7 lat gwarancji.


Kliknij i złóż zamówienie na materac kieszeniowy w naszym sklepie. Łóżko jest najważniejszym meblem w sypialni, jednak to materac odpowiada za jakość wypoczynku. Jeśli masz problem z wyborem i potrzebujesz fachowej porady, możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów. W końcu na nasz zespół składają się wysoce wykwalifikowani specjaliści z zakresu architektury i aranżacji wnętrz; służymy wsparciem merytorycznym w wyborze materaca kieszeniowego od początku do końca. Masz pytania? Czekamy na biuro@sedia.pl.