Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Materac Czar Nocy Talalay Blue x7

SZCZEGÓŁOWY OPIS:  Wkład materaca  Czar Nocy  Talalay Blue x7  stanowią sprężyny woreczkowe 2000S wykonane z wysokogatunkowego drutu znajdujące się w osobnych kieszeniach, taka...
Czar Nocy Talalay Blue x7 to materac wielowarstwowy, który zadowoli pod każdym względem miłośników wygody. W jego skład wchodzi wysokogatunkowy lateks, który nie tylko dba o jakość snu, ale również zapobiega niszczeniu się, np. przez drobnoustroje i grzyby. To inwestycja na wiele lat, która codziennie będzie się zwracać w postaci wypoczęcia i gotowości do życia.
Najważniejsze cechy:
Możliwość zmiany wymiarów : Tak
Gwarancja : 2 lata
Termin realizacji : 25 dni roboczych
Producent: M&K Foam Koło
Cena 7 093,00 zł brutto.

szt.

SZCZEGÓŁOWY OPIS: 


Wkład materaca Czar Nocy Talalay Blue x7 stanowią sprężyny woreczkowe 2000S wykonane z wysokogatunkowego drutu znajdujące się w osobnych kieszeniach, taka sekwencja sprężyn sprawia, że ich praca jest niezależna od siebie. Konfiguracja sprężyn zagwarantuje, że nie odczujesz żadnych fal oraz drgań czy zmiany pozycji osoby, z którą dzielisz swoje łóżko. Tak gęsta ilość sprężyn zapewnia idealne punktowe dopasowanie materaca do kręgosłupa oraz zdrowy, wygodny i efektywny sen. 

Wkład sprężynowy materaca pokrywa obustronna siatka tapicerska, z jednej strony 75 mm lateksu Talalay Blue, z drugiej strony natomiast 40% naturalnym lateksem o gęstości 84kg/m3 i wysokości 70 mm. Zastosowany w materacu lateks Talalay Intuition Blue zapobiega powstawaniu w nim drobnoustrojów takich jak grzyby, czy bakterie oraz zapewnia odpowiednia cyrkulacje powietrza, także utrzymuje stałą temperaturę. Użyte materiały sprawiają, że materac absorbuje nadmiar ciepła i oddaje nagromadzone ciepło wewnątrz, co zapobiega poceniu się. Świetnie sprawdzi się u alergików. Użyte materiały gwarantują również idealne podparcie dla kręgosłupa oraz dopasowanie do naturalnych jego krzywizn. Dodatkowo są odporne na różnego typu odkształcenia, materac szybko wraca do pierwotnego wyglądu. 


Materac Czar Nocy Talalay Blue x7
 sprawi, że Twój organizm zostanie zregenerowany i wypoczęty. Miękka pianka da gwarancje dopasowania się do anatomicznej budowy Twojego kręgosłupa, stanowi dla niego dobre wsparcie, dlatego sprawdzi się u osób posiadających problem w jego obrębie. Przyczynia się do ułożenia kręgosłupa w naturalnej pozycji w kształcie "S". Da odpoczynek dla zmęczonych mięśni.  

Materac Czar Nocy Talalay Blue x7


Materac Czar Nocy Talalay Blue x7 dostępny jest w wariancie twardości: 

* Sprężyna o twardości H2 – średnio miękki idealny dla osób w przedziale wagowych 60-80kg. Jest to kompromis pomiędzy miękką a twardą powierzchnią spania.

Wysokość materaca:  ok. 28 cm
Twardość materaca:
 H2
Ilość sprężyn: 1075/m2
Gwarancja producenta: 
2 lata 
Możliwość zamówienia materaca w indywidualnym wymiarze
Materac należy używać ze stelażem na listwach giętych bez regulacji. Ważne jest, aby przerwy między szczeblami stelaża nie były większe niż 3 cm.


OPIS POKROWCA: 

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera stanowi materiał obiciowy pikowany z obu stron antyalergiczną owatą 300 g/m2, w      skład którego wchodzi:

- 35% wiskoza wysokiej jakości 
- 65 % poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesowych 

Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny, który umożliwia jego szybkie i łatwe zdjęcie oraz wypranie w temperaturze do 60°C.

Charakterystyka: działa uspokajająco i dba o pielęgnacje i elastyczność skóry. Dodatkowo dzięki użytym materiałom jest miły i przyjemny dla skóry działając na nią regeneracyjnie, poprawiając jej ukrwienie oraz nawilżenie. Występujący w pokrowcu ekstrakt z liści aloesu zapewnia działanie lecznicze. Posiada siatkę 3D która zapewnia jeszcze lepszy przepływ powietrza. Idealny dla alergików. 

  Parametry
 • Możliwość zmiany wymiarów : Tak
 • Gwarancja : 2 lata
 • Szerokość : 80
 • Głębokość : 200
 • Termin realizacji : 25 dni roboczych
 • Typ materaca: Materac kieszeniowy
 • Producent: M&K Foam Koło

Jeszcze nie ma komentarzy o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię

Napisz swoją opinię

Materac Czar Nocy Talalay Blue x7

Materac Czar Nocy Talalay Blue x7

Czar Nocy Talalay Blue x7 to materac wielowarstwowy, który zadowoli pod każdym względem miłośników wygody. W jego skład wchodzi wysokogatunkowy lateks, który nie tylko dba o jakość snu, ale również zapobiega niszczeniu się, np. przez drobnoustroje i grzyby. To inwestycja na wiele lat, która codziennie będzie się zwracać w postaci wypoczęcia i gotowości do życia.

Napisz swoją opinię

*
Pole wymagane

Anuluj lub

Podobne produkty Sprawdź również 30 innych produktów z tej samej kategorii