Filtr Produktów

Typ materaca
Producent

Materace piankowe
4 produktów

Maksymalny komfort wypoczynku. Materace piankowe dla najbardziej wymagających domowników. Materace piankowe to produkt najwyższej jakości stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających osób. Wykonane są ze specjalistycznych pianek, które nie tylko reagują na nacisk (pianki wysokoelastyczne), ale również temperaturę (pianki termoelastyczne). Materace piankowe w sposób idealny tworzą podparcie dla całego ciała. Wybierając materac piankowy masz pewność, że zagwarantuje on Ci najwyższy standard wypoczynku oraz zdrowy, spokojny sen.

W naszej ofercie znajdziesz materace jedno oraz dwustronne, miękkie, średnie oraz twarde, rehabilitacyjne, antyalergiczne oraz antyreumatyczne. Dodatkowo zapewniają one odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki temu ciało nie poci się podczas odpoczynku. Dlaczego właśnie nasze materace? Dostępne w naszej ofercie materace piankowe doskonale pasują zarówno do łóżek jedno jak i dwuosobowych, są doskonałe dla dorosłych oraz dzieci. Dzięki swoim właściwościom są szczególnie polecane dla osób z problemami kręgosłupa.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rożnego typu materacy, w których rozkochasz swoją rodzinę. Zamów materac piankowy do swojego domu Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego modelu? Wszystkiego szczegółowe informacje znajdziesz w karcie produktu. Jeżeli nie rozwiązuje to Twojego problemu, skontaktuj się z naszymi konsultantami pod adresem e-mail: biuro@sedia.pl. Wszystkie zamówienia na materace termoplastyczne przyjmujemy także pod numerem: 693-461-025. To jak? Materac piankowy Hermes, Hebe czy Pure Dream?