Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Udostępnij

Materac Protektor

Protektor to wygodne oparcie dla całego ciała, które zapewnia nam bezpieczny sen. Jego konstrukcja jest złożona z dwóch osobnych i fakturowanych warstw. Idealnie przepuszcza powietrze, a w połączeniu z antybakteryjną technologią w pokrowcu, czuwa nad nami całą noc. Protektor zapewni ochronę i wsparcie niezależnie od naszej pozycji.
Najważniejsze cechy:
Możliwość zmiany wymiarów : Tak
Gwarancja : 2 lata
Termin realizacji : 25 dni roboczych
Producent: M&K Foam Koło
Cena 1 253,00 zł brutto.

szt.

SZCZEGÓŁOWY OPIS: 

Materace piankowe charakteryzują się właściwościami termoelastycznymi. Wykonane są z wysokogatunkowej miękkiej pianki, która w aktywny sposób zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury ciała osoby, która na niej wypoczywa. Materace termoelastyczne posiadają specjalnie porowatą strukturę pianki, która poprawia krążenie krwi podczas snu, co z kolei wpływa na lepszą regenerację zmęczonych mięśni i ciała. Idealne podparcie zmniejszy dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów. Dzięki swojej elastyczności mogą być zestawiane ze stelażem regulowanym elektrycznie, co jeszcze bardziej zwiększy komfort snu. Użyta pianka, zapobiega powstawaniu w nim drobnoustrojów takich jak grzyby, czy bakterie oraz zapewnia odpowiednia cyrkulacje powietrza, przez co ma właściwości antyroztoczowe i antybakteryjne. Zapewnia odpowiednią cyrkulację  powietrza.

Wkład materaca Protektor stanowi siedmiopolowa pianka Komfort Soft i Hard profilowana w fale o gęstości ok. 50 kg/m3, dzięki czemu uzyskujemy materac o dwóch twardościach. Pianki połączone są ze sobą bez użycia kleju. Pianka zastosowana w materacu posiada zwiększoną sprężystość, jest bardzo odporna na trwałe odkształcenia. Pianka zapobiega powstawaniu w nim drobnoustrojów, alergenów i roztoczy kurzu domowego, dzięki świetnemu systemowi wentylacji, za sprawą kanałów powietrznych. Świetnie sprawdzi się u alergików. Użyte materiały gwarantują, idealne podparcie dla kręgosłupa oraz dopasowanie do naturalnych jego krzywizn. 


Materac Protektor 
sprawi, że Twój organizm zostanie zrelaksowany i wypoczęty. Wysoki stopień elastyczności, da gwarancje dopasowania się do anatomicznej budowy Twojego kręgosłupa, stanowi dla niego dobre wsparcie, dlatego sprawdzi się u osób posiadających problem w jego obrębie. Przyczynia się do ułożenia kręgosłupa w naturalnej pozycji w kształcie "S". Da odpoczynek dla zmęczonych mięśni.

Materac Protektor
Materac Protektor zawiera w sobie dwa warianty twardości: 

* Sprężyna o twardości H2 – średnio miękki idealny dla osób w przedziale wagowych 60-80kg. Jest to kompromis pomiędzy miękką a twardą powierzchnią spania

* Sprężyna o twardości H3 – twarda o większej średnicy drutu, sprawdzi się dla osób o wadze 80-100kg. Świetny dla osób, które cenią sobie stabilność i lubią twardsze podłoże

Materac do szerokości 160x200 jest zrolowany i należy go rozpakować w ciągu 10 dni od daty produkcji. Materac może dochodzić do pełnego wymiaru do 20 dni od jego rozpakowania. 

Wysokość materaca:  ok. 18 cm
Twardość materaca:
 H2 i H3
Gwarancja producenta: 
2 lata 
Możliwość zamówienia materaca w indywidualnym wymiarze
Materac należy zestawić ze stelażem o odpowiednim rozstawie listew. 
Możliwość montażu materaca z elektrycznym stelażem.  

OPIS POKROWCA: 

Pokrowiec Silver Active

Pokrowiec Silver Active, pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 300g/m2, w skład którego wchodzi:

- 35% Tencel viskoza wysokiej jakość
- 65 % poliester 

Materiał nasączony jest jonami srebra. 

Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny, który umożliwia jego szybkie i łatwe zdjęcie oraz wypranie w temperaturze do 60°C.

Charakterystyka: najważniejszą zaletą jest znacznie lepsze odprowadzenie wilgoci niż w tradycyjnej bawełnie, struktura pokrowca, czyli delikatne wgłębienia utrudniają zabrudzenie go. Srebrna nić, którą przeszyty jest materiał, rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne. Posiada właściwość bakteriobójcze i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. 

  Parametry
 • Możliwość zmiany wymiarów : Tak
 • Gwarancja : 2 lata
 • Szerokość : 80
 • Głębokość : 200
 • Termin realizacji : 25 dni roboczych
 • Typ materaca: Piankowy
 • Producent: M&K Foam Koło

Jeszcze nie ma komentarzy o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię

Napisz swoją opinię

Materac Protektor

Materac Protektor

Protektor to wygodne oparcie dla całego ciała, które zapewnia nam bezpieczny sen. Jego konstrukcja jest złożona z dwóch osobnych i fakturowanych warstw. Idealnie przepuszcza powietrze, a w połączeniu z antybakteryjną technologią w pokrowcu, czuwa nad nami całą noc. Protektor zapewni ochronę i wsparcie niezależnie od naszej pozycji.

Napisz swoją opinię

*
Pole wymagane

Anuluj lub

Podobne produkty Sprawdź również 30 innych produktów z tej samej kategorii