Filtr Produktów

Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Materace lateksowe
20 produktów

Materace lateksowe spośród innych typów wyróżniają się wysoką elastycznością. Dzięki temu bez problemu dopasowują się do kształtu ciała. Porowata struktura lateksu sprawia, że wyróżniają się doskonałą przepuszczalnością powietrza. Dzięki temu ciało nie przegrzewa się podczas nocnego odpoczynku. Dodatkowo lateks ma właściwości antybakteryjne, dzięki temu materac jest bezpieczny dla zdrowia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów nie odkształcają się i przez długie lata utrzymują swoją pierwotną formę.

Dostępne w naszej ofercie materace wykonane są z lateksu naturalnego lub materiałów częściowo syntetycznych. Ten drugi typ zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów oraz roztoczy, dzięki temu jest polecany dla osób cierpiących na alergie.

Materac dopasowany do Twoich potrzeb Elastyczny i wygodny materac lateksowy jest szczególnie polecany dla osób cierpiących z powodu bólów kręgosłupa. Wkład wykonany z naturalnego kauczuku, z domieszką syntetyków sprawia, że zapewnia on odpowiednie podparcie dla pleców oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością materiału. Materace lateksowe są szczególnie polecane osobom wrażliwym na wszelkie nocne dźwięki, gdyż nie wydają one żadnych dźwięków w trakcie zmiany pozycji. Materace lateksowe są szczególnie polecane do łóżek z regulowanymi stelażami, a także do innych modeli. Podjąłeś już decyzję? Który z dostępnych materacy lateksowych szczególnie przypadł Ci do gustu? Nie zapomnij dać nam znać, czekamy na Ciebie.