Filtr Produktów

Typ materaca
Producent

Materace lateksowe
3 produktów

Materace lateksowe spośród innych typów wyróżniają się wysoką elastycznością. Dzięki temu bez problemu dopasowują się do kształtu ciała. Porowata struktura lateksu sprawia, że wyróżniają się doskonałą przepuszczalnością powietrza. Dzięki temu ciało nie przegrzewa się podczas nocnego odpoczynku. Dodatkowo lateks ma właściwości antybakteryjne, dzięki temu materac jest bezpieczny dla zdrowia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów nie odkształcają się i przez długie lata utrzymują swoją pierwotną formę.

Dostępne w naszej ofercie materace wykonane są z lateksu naturalnego lub materiałów częściowo syntetycznych. Ten drugi typ zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów oraz roztoczy, dzięki temu jest polecany dla osób cierpiących na alergie.

Materac dopasowany do Twoich potrzeb Elastyczny i wygodny materac lateksowy jest szczególnie polecany dla osób cierpiących z powodu bólów kręgosłupa. Wkład wykonany z naturalnego kauczuku, z domieszką syntetyków sprawia, że zapewnia on odpowiednie podparcie dla pleców oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością materiału. Materace lateksowe są szczególnie polecane osobom wrażliwym na wszelkie nocne dźwięki, gdyż nie wydają one żadnych dźwięków w trakcie zmiany pozycji. Materace lateksowe są szczególnie polecane do łóżek z regulowanymi stelażami, a także do innych modeli. Podjąłeś już decyzję? Który z dostępnych materacy lateksowych szczególnie przypadł Ci do gustu? Nie zapomnij dać nam znać, czekamy na Ciebie.