Filtr Produktów

Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!

Materace
121 produktów

Wygodne materace do Twojej sypialni. Wybór materaca ma kluczowy wpływ na poczucie komfortu – jest w końcu najważniejszym elementem, który ma wpływ na jakość Twojego wypoczynku. Powinien być nie tylko starannie dopasowany do sylwetki, kształtu ciała, wagi, ale i wystroju wnętrza. Tylko takie materace mogą zapewnić komfortowy sen, a także sprawią, że rano obudzisz się rześki, wypoczęty i gotowy na podjęcie wyzwań nowego dnia.

W Twoje ręce oddajemy wysokiej klasy materace, które będą idealnie dobrane do Twoich potrzeb o trzech stopniach sprężynowania: miękkie, średnie i twarde. Do naszej oferty, wchodzą także modele kieszeniowe, lateksowe oraz termoelastyczny. Materace dostępne w naszym sklepie internetowym można bez problemu dopasować do wszystkich modeli łóżek.

Kieszeniowe, lateksowe i termoelastyczne

Oferowane w naszym sklepie materace wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu masz pewność, że nie odkształcą się i nie stracą swoich właściwości przez długie lata. Naszym Klientom zapewniamy dowóz na terenie całego kraju i zapewniamy, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.