Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC
Udostępnij

Materac Estrella BIO

Materac Estrella BIO posiada sprężyny woreczkowe, a także przekładkę tapicerską, dzięki którym zapewniona jest nie tylko elastyczność, ale również gwarancja cichej pracy. Kiedy więc jesteśmy miłośnikami materacy sprężynowych, ale obawiamy się skrzypienia, możemy być pewni, że wybierając ten model, unikniemy wybudzającego dźwięku.
Najważniejsze cechy:
Możliwość zmiany wymiarów : Tak
Gwarancja : 2 lata
Termin realizacji : 25 dni roboczych
Producent: M&K Foam Koło
Cena 840,00 zł brutto.

szt.

SZCZEGÓŁOWY OPIS: 


Wkład materaca Estrella BIO stanowią sprężyny woreczkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu znajdujące się w osobnych kieszeniach o średnicy 60 mm, klejonych warstwowo u góry i na dole frużelinę, dzięki którym nie odczujesz żadnych fal oraz drgań czy zmiany pozycji osoby, z którą dzielisz łóżko. Tak gęsta ilość sprężyn zapewnia idealne punktowe dopasowanie materaca do kręgosłupa oraz zdrowy, wygodny i efektywny sen.

Wkład sprężynowy materaca pokrywa przekładka tapicerska, oraz modelowaną masującą pianką Standard BIO o wysokości 30 mm i gęstości ok. 30 kg/m3, zapewniającą większą elastyczność. Pianka zapobiega powstawaniu w nim drobnoustrojów takich jak grzyby, czy bakterie oraz zapewnia odpowiednia cyrkulacje powietrza, przez co ma właściwości antyroztoczowe. Świetna dla alergików. Użyte materiały gwarantują również idealne podparcie dla kręgosłupa oraz dopasowanie do naturalnych jego krzywizn. Dodatkowo są odporne na różnego typu odkształcenia, materac szybko wraca do pierwotnego wyglądu.  

Materac Estrella BIO sprawi, że Twój organizm zostanie zregenerowany i wypoczęty. Miękka pianka da gwarancje dopasowania się do anatomicznej budowy Twojego kręgosłupa, stanowi dla niego dobre wsparcie, dlatego sprawdzi się u osób posiadających problem w jego obrębie. Przyczynia się do ułożenia kręgosłupa w naturalnej pozycji w kształcie "S". Da odpoczynek dla zmęczonych mięśni. Niesie za sobą rozluźnienie i spokojny sen. 


Materac Estrella BIO


Materac Estrella BIO dostępny jest w wariancie twardości: 

* Sprężyna o twardości H2 – średnio miękki idealny dla osób w przedziale wagowych 60-80kg. Jest to kompromis pomiędzy miękką a twardą powierzchnią spania. 

Wysokość materaca:  ok. 19 cm
Twardość materaca: H2 
Ilość sprężyn: 255/m2
Gwarancja producenta: 2 lata
Możliwość zamówienia materaca w indywidualnym wymiarze
Materac kieszeniowy Estrella BIO warto połączyć ze stelażem o gęstym rozstawie listew. OPIS POKROWCA:
 

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera stanowi materiał obiciowy pikowany z obu stron antyalergiczną owatą 300 g/m2, w      skład którego wchodzi:

- 35% wiskoza wysokiej jakości 
- 65 % poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesowych 

Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny, który umożliwia jego szybkie i łatwe zdjęcie oraz wypranie w temperaturze do 60°C.

Charakterystyka: działa uspokajająco i dba o pielęgnacje i elastyczność skóry. Dodatkowo dzięki użytym materiałom jest miły i przyjemny dla skóry działając na nią regeneracyjnie, poprawiając jej ukrwienie oraz nawilżenie. Występujący w pokrowcu ekstrakt z liści aloesu zapewnia działanie lecznicze. Posiada siatkę 3D, która zapewnia jeszcze lepszy przepływ powietrza. Idealny dla alergików. Nie pochłania wilgoci działa antybakteryjnie.

  Parametry
 • Możliwość zmiany wymiarów : Tak
 • Gwarancja : 2 lata
 • Szerokość : 80
 • Głębokość : 200
 • Termin realizacji : 25 dni roboczych
 • Typ materaca: Materac kieszeniowy
 • Producent: M&K Foam Koło

Jeszcze nie ma komentarzy o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię

Napisz swoją opinię

Materac Estrella BIO

Materac Estrella BIO

Materac Estrella BIO posiada sprężyny woreczkowe, a także przekładkę tapicerską, dzięki którym zapewniona jest nie tylko elastyczność, ale również gwarancja cichej pracy. Kiedy więc jesteśmy miłośnikami materacy sprężynowych, ale obawiamy się skrzypienia, możemy być pewni, że wybierając ten model, unikniemy wybudzającego dźwięku.

Napisz swoją opinię

*
Pole wymagane

Anuluj lub

Podobne produkty Sprawdź również 30 innych produktów z tej samej kategorii