Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Komody RTV
28 produktów

Komoda rtv do sypialni to praktyczny mebel, na którym z łatwością umieścisz zainstalowany w sypialni telewizor. W środku dodatkowo schowasz pościel, ręczniki czy ubrania. Komody rtv do sypialni sprawią, że pomieszczenie to będzie bardziej funkcjonalne, a Ty będziesz mógł/mogła wygodnie oglądać ulubione seriale i programy nie wychodząc z łóżka. Miła perspektywa na niedzielny poranek, prawda? Szukają odpowiedniej komody rtv do sypialni zwróć uwagę na materiał i jakość jej wykonania. Warto także kupić komodę, która nie wyjdzie z mody po jednym sezonie. Klasyczna komoda rtv będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty komód rtv do sypialni. Oferujemy białe szafki rtv wykonane w stylu retro, które pięknie podkreślają angielski i prowansalski styl wnętrza. Prosta biała komoda rtv czuje się dobrze także w towarzystwie mebli w stylu skandynawskimi bardziej nowoczesnym, a także dodatków bardziej odważnych i ekstrawaganckich. To także świetna alternatywa dla szafy, jeśli nie chcemy bądź nie możemy umieścić jej w naszej sypialni.

Komoda rtv do sypialni to bardzo funkcjonalny mebel i świetny zakup na lata. Dlaczego? Po pierwsze idealnie nadaje się do umieszczenia na niej telewizora w sypialni, gdzie w końcu będziesz mógł/mogła w spokoju cieszyć się ulubionymi serialami i programami nie wychodząc w łóżka. Po drugie komoda to mebel o dużej powierzchni do przechowywania, na przykład ubrań, dodatków, pościeli czy ręczników. Stanowi alternatywę dla szafy jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz umieścić tak dużego mebla w sypialni.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz piękne białe i drewniane komody rtv do sypialni, których klasyczna linia pasuje do wnętrz urządzonych w wielu stylach, na przykład prowansalskim, angielskim, francuskim, ale także skandynawskim i bardziej nowoczesnym.

Posiadamy w sprzedaży m.in. drewniane komody rtv do sypialni wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego zaimpregnowanego olejem naturalnym, dzięki czemu drewno nie rozpulchnia się i nie pęka. Z kolei nasza oferta prezentująca białe komody rtv do sypialni w stylu angielskim to wspaniała klasyka i klimat retro, który sprawi, że kącik rtv w sypialni będzie bardzo przytulny.