Filtr Produktów

Zastosowanie pojemnika na pościel
Zastosowanie szuflady pod łóżko

Łóżka bez oparcia
8 produktów

Szukasz starannie wykończonego łóżka bez oparcia? Świetnie, że trafiłeś właśnie do nas. Do oferty naszego sklepu wchodzą wysokiej klasy meble, które doskonale wpisują się zarówno w modernistyczne, surowe, jak i tradycyjnie zaaranżowane sypialnie i pokoje wypoczynkowe. Wyróżnia je nie tylko minimalistyczna linia, ale też duża powierzchnia do spania.

Co w naszej ofercie łóżek bez oparcia? W aktualnym katalogu naszego sklepu znajdziesz kilkadziesiąt różnych modeli bez oparcia:

• z szufladami,

• z półką na książki,

• na wysokich nogach,

• na niskich nogach.

Wszystkie łóżka zostały wykonane z wysokiej jakości drewna: bukowego, dębowego oraz sosnowego. W naszym sklepie możesz zamówić łóżka w naturalnym odcieniu, podkreślonym za pomocą lakieru lub ekologicznego oleju, a także w kolorze: białym, olchy, koniaku, oraz rustikalu. W każdy prezentowany w naszym sklepie model łóżka możesz wprowadzić swoje modyfikacji i dopasować je do swoich potrzeb.

Dowóz mebli na terenie całego kraju Szukasz łóżka bez oparcia, które idealnie wkomponuje się w wystrój Twojej Sypialni? Nie jesteś pewien czy dany kolor będzie taki sam jak pozostałych mebli? Możesz za darmo zamówić próbkę wybarwienia drewna. Dzięki temu zobaczysz dany kolor w rzeczywistości i sprawdzisz czy nie jego odcień nie odbiega zbytnio od aktualnego wystroju. Wszystkie łóżka w naszym sklepie wykonane są wysokiej jakości materiału, zabezpieczonego odpowiednio przed rozsychaniem oraz odbarwieniem. Dzięki temu masz pewność, że dane łóżko będzie Ci służyło przez długie lata.