Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Materac Estrella Visco

SZCZEGÓŁOWY OPIS:  Wkład materaca Estrella Visco   stanowią elastyczne siedmiopolowe sprężyny woreczkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu, znajdujące się w osobnych kieszeniach, taka...
Materac Estrella Visco udowadnia, że dzisiejsze, współczesne materace są niesamowicie wygodne, działają leczniczo i przede wszystkim poprawiają komfort życia. To propozycja, w której zakochają się najbardziej wymagający.
Najważniejsze cechy:
Możliwość zmiany wymiarów : Tak
Gwarancja : 2 lata
Termin realizacji : 25 dni roboczych
Producent: M&K Foam Koło
Cena 988,00 zł brutto.

szt.

SZCZEGÓŁOWY OPIS: 


Wkład materaca Estrella Visco stanowią elastyczne siedmiopolowe sprężyny woreczkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu, znajdujące się w osobnych kieszeniach, taka sekwencja sprężyn sprawia, że ich praca jest niezależna od siebie. Konfiguracja sprężyn zagwarantuje, że nie odczujesz żadnych fal oraz drgań czy zmiany pozycji osoby, z którą dzielisz swoje łóżko. Tak gęsta ilość sprężyn zapewnia idealne punktowe dopasowanie materaca do kręgosłupa oraz zdrowy, wygodny i efektywny sen. 

Wkład sprężynowy materaca pokrywa obustronnie przekładka tapicerska, oraz jednostronnie pianka poliuretanowa T35-30 mm, o gęstości 35 kg/m3, a z drugiej 40 mm warstwa pianki termoelastycznej o gęstości 45 kg/m3. Warstwa pianki zapobiega powstawaniu w nim drobnoustrojów takich jak grzyby, czy bakterie oraz zapewnia odpowiednia cyrkulacje powietrza, przez co ma właściwości antyroztoczowe. Świetnie sprawdzi się u alergików. Użyte materiały gwarantują również idealne podparcie dla kręgosłupa, oraz dopasowanie do naturalnych jego krzywizn. Dodatkowo są odporne na różnego typu odkształcenia, materac szybko wraca do pierwotnego wyglądu.


Materac Estrella Visco
 sprawi, że Twój organizm zostanie zregenerowany i wypoczęty. Miękka pianka da gwarancje dopasowania się do anatomicznej budowy Twojego kręgosłupa, stanowi dla niego dobre wsparcie, dlatego sprawdzi się u osób posiadających problem w jego obrębie. Przyczynia się do ułożenia kręgosłupa w naturalnej pozycji w kształcie "S". Da odpoczynek dla zmęczonych mięśni.  


Materac Estrella Visco dostępny w wariancie twardości: 

* Sprężyna o twardości H2 – średnio miękki idealny dla osób w przedziale wagowych 60-80 kg. Jest to kompromis pomiędzy miękką a twardą powierzchnią spania

Wysokość materaca:  ok. 20 cm
Twardość materaca:
 H2
Ilość sprężyn: 255/m2
Gwarancja producenta: 
2 lata 
Możliwość zamówienia materaca w indywidualnym wymiarze
Materac należy używać ze stelażem o gęstych listwach. 

OPIS POKROWCA: 

Pokrowiec Lato/Zima

Pokrowiec Lato/Zima: po stronie letniej pikowany antyalergiczną owatą 80 g/m2. Strona zimowa pikowana jest naturalną owczą wełną 520 g/m2. 

Skład pokrowca:

- 34% poliester
- 15 % bawełna
- 51 % - polipropylen

Pokrowiec Lato/Zima nie jest przeznaczony do prania.

Charakterystyka: Pokrowiec posiada stronę przeznaczoną, w zależności od pory roku na lato bądź na zimę. Dzięki cienkiej warstwie antyalergicznej owaty strona letnia utrzymuje optymalną wentylację, co zapewnia stały dopływ powietrza i odpowiednią cyrkulację. Strona zimowa przepikowana jest owczą wełną, która zapewnia ciepło w chłodne zimowe noce. 

 

  Parametry
 • Możliwość zmiany wymiarów : Tak
 • Gwarancja : 2 lata
 • Szerokość : 80
 • Głębokość : 200
 • Termin realizacji : 25 dni roboczych
 • Typ materaca: Materac kieszeniowy
 • Producent: M&K Foam Koło

Jeszcze nie ma komentarzy o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię

Napisz swoją opinię

Materac Estrella Visco

Materac Estrella Visco

Materac Estrella Visco udowadnia, że dzisiejsze, współczesne materace są niesamowicie wygodne, działają leczniczo i przede wszystkim poprawiają komfort życia. To propozycja, w której zakochają się najbardziej wymagający.

Napisz swoją opinię

*
Pole wymagane

Anuluj lub

Podobne produkty Sprawdź również 30 innych produktów z tej samej kategorii