Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Poduszka Podróżna Talalay

SZCZEGÓŁOWY OPIS: Poduszki ergonomiczne zostały stworzone do tego, aby podnieść komfort i wygodę Twojego snu. Ich kształt oraz budowa zagwarantują Ci zdrowy sen i pozbycie się bólu w okolicy,...
Poduszka Podróżna Talalay swoim niecodziennym kształtem może zaskoczyć, ale tylko do momentu użycia. Za sprawą całkowicie naturalnych materiałów wyśmienicie przepuszcza powietrze. Jest bardzo trwała, a lateks Talalay pozwoli Ci oprzeć głowę w najlepszej pozycji, wtulić się i odnaleźć miękkość oraz wygodę podczas długich podróży.
Najważniejsze cechy:
Możliwość zmiany wymiarów : Nie
Gwarancja : 2 lata
Termin realizacji : 25 dni roboczych
Producent: M&K Foam Koło
Cena 128,00 zł brutto.

szt.

SZCZEGÓŁOWY OPIS:

Poduszki ergonomiczne
zostały stworzone do tego, aby podnieść komfort i wygodę Twojego snu. Ich kształt oraz budowa zagwarantują Ci zdrowy sen i pozbycie się bólu w okolicy, która najbardziej daje się we znaki, czyli odcinka szyjnego kręgosłupa. Jeśli zmagasz się z szeregiem schorzeń ze strony kręgosłupa takimi jak drętwienie rąk czy bóle głowy, poduszka, którą Ci oferujemy poprawi Twoje samopoczucie i zmniejszy dolegliwości. Są zalecane wszystkim, osobom młodym i starszym, którzy cenią sobie wygodny sen, a przede wszystkim dla tych, którzy posiadają problem w obrębie kręgosłupa.  


Odpowiednio wyprofilowane poduszki korygują Twoją postawę w taki sposób, aby była ona prawidłowa oraz zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie pozwalają na rozwój roztoczy czy alergenów. Ich wygląd sprawia, że dopasowują się do kształtu głowy, dając jej świetne wsparcie oraz uczucie delikatnego masażu szyi.

Wkład poduszki Podróżna Talalay stanowi 100 % naturalny lateks Talalay. Użyty lateks zadba o oddychanie i cyrkulacje powietrza. Poduszka nie odkształca się z biegiem czasu, zagwarantuje wsparcie dla zmęczonej szyi i mięśni obręczy barkowej podczas jazdy, niezależnie od pozycji, w której się znajdujesz. Idealnie sprawdzi się podczas jazdy, gdy potrzebujesz odpoczynku, chwili relaksu i odprężenia. 

Wymiar poduszki:
 61 cm x 14 cm. Grubość poduszki to ok. 10 cm. 
Ze względu na specyfikę produktów podane wymiary są wymiarami poglądowymi i mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych wymiarów.
Występuje w pokrowcu niepikowanym. OPIS POKROWCA: 

Pokrowiec Aqualite

Pokrowiec Aqualite stanowi materiał obiciowy niepikowany, w skład którego wchodzi:

- 5% elastyn
- 30% torlen
- 65 % poliester

Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny, który umożliwia jego szybkie i łatwe zdjęcie oraz wypranie w temperaturze do 60°C.

Charakterystyka: trwałość oraz wytrzymałość na rozerwanie bądź ścieranie. Dodatkowo dzięki użytym materiałom jest miły i przyjemny dla skóry działając na nią regeneracyjnie, poprawiając jej ukrwienie oraz elastyczność. Nie pochłania wilgoci działa również antybakteryjnie.

  Parametry
 • Możliwość zmiany wymiarów : Nie
 • Gwarancja : 2 lata
 • Wysokość : 10 cm
 • Szerokość : 31 cm
 • Głębokość : 14 cm
 • Termin realizacji : 25 dni roboczych
 • Producent: M&K Foam Koło

Jeszcze nie ma komentarzy o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię

Napisz swoją opinię

Poduszka Podróżna Talalay

Poduszka Podróżna Talalay

Poduszka Podróżna Talalay swoim niecodziennym kształtem może zaskoczyć, ale tylko do momentu użycia. Za sprawą całkowicie naturalnych materiałów wyśmienicie przepuszcza powietrze. Jest bardzo trwała, a lateks Talalay pozwoli Ci oprzeć głowę w najlepszej pozycji, wtulić się i odnaleźć miękkość oraz wygodę podczas długich podróży.

Napisz swoją opinię

*
Pole wymagane

Anuluj lub

Podobne produkty Sprawdź również 30 innych produktów z tej samej kategorii