Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Zalety zakupu drewnianych mebli

Opublikowano : 2018-09-28 09:24:18
Kategorie : Meble

ZALETY DREWNIANYCH MEBLIDrewniane meble są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Łatwo się o tym fakcie przekonać, odwiedzając portale aukcyjne, gdzie spotkamy odrestaurowane meble sprzed wielu lat, a na poważniejszych aukcjach natkniemy się na takie, pochodzące sprzed wielu wieków. Trudno sobie nawet wyobrazić, aby nieodporne na wilgoć namiastki litego drewna, mogły z takimi wyrobami konkurować, więc łatwo się również można domyśleć, że jest to inwestycja na lata.

Takich mebli nie kupuje się z myślą o wymianie za kilka lat, a wystarczy odrobina łatwej pielęgnacji, aby nam przez lata służyły, zachowując pierwotny stan. Poza tym jest to produkt naturalny, a zakupiony w postaci pozbawionej chemikaliów, jest także przyjazny alergikom. Drewno, jako antystatyczne nie gromadzi na sobie kurzu, więc drogi oddechowe wszystkich domowników będą się miały lepiej.

Drewniane meble są eleganckie. Temu stwierdzeniu nie zaprzeczy nawet zażarty ich wróg, czyli producent płyt wiórowych. Co więcej, przy ich pomocy można urządzić dowolne pomieszczenie mieszkania albo domu w każdym z możliwych stylów aranżacyjnych, gdyż pasują zarówno do wnętrz klasycznych i dostojnych, jak i nowoczesnych i designerskich. Są atrakcyjne z wyglądu i przyjazne w dotyku, a gama dostępnych w handlu kolorów zaspokoi najwybredniejsze nawet gusta.

Wybór nie jest duży, ale śmiało stwierdzić można, że ogromny. Wolny rynek owocuje ściganiem się konkurencji na każdym polu i wyrób mebli drewnianych podlega takim samym w nim mechanizmom. Wykonuje się je z niemal wszystkich drzew, zarówno liściastych, jak i iglastych. Rodzimych, jak sosna, dąb, orzech, czy lipa, jak i egzotycznych, jak heban i mahoń. Przy czym, jako łatwe dla specjalistów w obróbce, nawet jeżeli chodzi o najtwardsze gatunki, uzyskiwane są ich wyszukane kształty, a w wypadku zamówień na miarę, nawet o kształtach finezyjnych.

Nie sposób przy tym nie wspomnieć również o ogólnie poszukiwanej atrakcyjności mebli. To prawda, że kupujemy je głównie z myślą o sobie i naszej rodzinie, ale nie oszukujmy się, że nie pragniemy, aby wyglądały elegancko także w oczach sąsiadów.

Eleganckie drewniane meble spełnią nasze oczekiwania pod wszystkimi względami jako jedyne i nawet największy malkontent z sąsiedztwa ani najwredniejsza z teściowych, nie będą mieli szans nam czegokolwiek w tej sprawie zarzucić.

Łóżko drewniane bukowe

CZY WARTO JE KUPIĆ I MIEĆ?

Pytanie zostało zadane jedynie na potrzeby artykułu, gdyż z gruntu jest to pytanie retoryczne. Nie ma chyba ludzi na świecie, oprócz trafiających się, oderwanych całkowicie od rzeczywistości albo kompletnych niechlujów, którzy nie chcieliby, aby ich gniazdo rodzinnie wyglądało pięknie, ciepło i było przyjazne dla zdrowia. W tym wypadku jedyny dylemat więc, jaki może ludzi dbających o swój dom dotyczyć, polega wyłączne na wyborze gatunku drewna, z jakiego mebel został wykonany albo wykonany ma dopiero być na nasze zamówienie oraz na dostosowaniu koloru, oraz stylu, do oczekiwanej przez zakupującego aranżacji danego wnętrza.

 

Udostępnij

Musisz być zarejestrowany

Kliknij aby się zarejestrować

Dodaj komentarz