Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!

M&K Foam Koło
There is 24 products offered by this manufacturer

Producent MK Foam Koło to jeden z liderów względem dbania o sen i odpoczynek domowników. Firma zyskała ogromne zaufanie Polaków, a ich produkty znajdziemy w wielu domach. W czym tkwi ich fenomen?

Zaspokajają potrzeby zdrowego snu od 1992 roku, kiedy to wprowadzili na europejski rynek własne propozycje. W swojej produkcji mają wszystko: stelaże, materace, łóżka itp. Firma ta niesamowicie dba o kompleksowość swoich usług, wiedząc o tym, że właśnie każda z tych rzeczy ma wpływ na jakość życia.

Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym, śmiałym wyglądem. Korzystają z najbardziej jakościowych materiałów i surowców, ponieważ wiedzą, że tylko w ten sposób zadowolą najbardziej wymagających. Wykorzystują najnowsze badania i odpowiadają na zmieniające się gusta oraz potrzeby. W ten sposób ich materace są skonstruowane bardzo różnie, ale zawsze świadomie. Firma MK Foam nie boi się łączyć różnych rodzajów pianek z innymi surowcami. Efekt jest taki, że potrafią uszczęśliwić każdego, bez wyjątku.

Z pasji i z wiedzy o tym, że sen jest najważniejszą czynnością, bez której nie mogłoby istnieć życie, zrodziły się rozwiązania, które dbają o ludzi. Nawet osoba, która się nie wysypia przez wzgląd na brak czasu, znajdzie stelaż, łóżko, które będzie starało się mimo wszystko zregenerować ciało. Producent dba o to, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł podwyższyć jakość swojego snu i odpoczynku. Dlatego w ofercie znajdziemy propozycje dla dzieci, ludzi w średnim wieku, a także seniorów. Każdy znajdzie w ofercie tego producenta coś dla siebie.

Co jeszcze wyróżnia tego producenta? Zdecydowana jakość. Wszystko, co wychodzi spod rąk tej firmy, jest sprawdzone, zdrowe i niezawodne. To właśnie ta gwarancja przyczyniła się do tego, że wiele ludzi nie wyobraża sobie snu bez produktów MK FOAM.