Kontakt

 • Wygodnelozka.pl
  F.P.U.H Sedia
  NIP: 868-101-87-77
 • E-mail: biuro@sedia.pl
 • Telefon: ( PON-PT )
  - 693-461-025 ( 9:00 - 17:00 )
  - 14 613 21 93 ( 9:00 - 17:00 )

Dlaczego Warto Kupować u nas

 • Właściwie zabezpieczony
  towar do transportu

  Każdy mebel zapakowany jest z najwyższą starannością dzięki czemu możemy uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Zadbamy o to aby dotarł do Państwa bezpiecznie!
 • Przesyłka jest ubezpieczona
  Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest darmowym ubezpieczeniem na czas transportu.
 • Kompleksowy system
  obsługi reklamacji

  Reklamacje są rozpatrywane w sposób skuteczny i kompetentny. Zawsze Klient jest dla nas najważniejszy.
 • Pomoc w zakupie mebli
  Doradzamy Państwu w optymalnym doborze mebli, istotne są dla nas Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące mebli.
 • Blisko 97% opinii pozytywnych
  Potwierdzeniem naszego uczciwego podejścia do klientów są setki pozytywnych opinii na niezależnym serwisie. Sprawdź nas!
Rabaty

materace
darmowa dostawa
Kupując komplet
ŁÓŻKO + MATERAC

Materac piankowy Rosalia

O tym, że natura leczy wiemy od dawna, dlatego postanowiliśmy połączyć właściwości olejów roślinnych z zaawansowanym technologicznie systemem pionowej perforacji, by powstał jedyny w swoim rodzaju...

Rosalia to materac przyjazny dla Twojego kręgosłupa oraz dla środowiska! Wnętrze materaca tworzą ekologiczna pianka oraz wysoka zawartość naturalnych, niezmodyfikowanych genetycznie olejków sojowych. Pionowa perforacja piany sprawia, że materac Rosalia wspomaga leczenie dolegliwości kręgosłupa.

Najważniejsze cechy:
Wysokość całkowita : ok. 19,5 cm
Gwarancja : 7 lat
Termin realizacji : 65 dni roboczych
Producent: Janpol
Cena 2 423,00 zł brutto.

szt.

O tym, że natura leczy wiemy od dawna, dlatego postanowiliśmy połączyć właściwości olejów roślinnych z zaawansowanym technologicznie systemem pionowej perforacji, by powstał jedyny w swoim rodzaju materac Rosalia, który wspomaga leczenie dolegliwości kręgosłupa.

Wnętrze tworzy innowacyjna i ekologiczna pianka charakteryzująca się niespotykaną sprężystością i elastycznością. Wysoka zawartość naturalnych, niezmodyfikowanych genetycznie olejków sojowych, zapewnia nieporównywalną trwałość i odporność na odkształcenia. Specjalnie opatentowana struktura pianki gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, a sama pianka nigdy nie wysycha i nie ulega degradacji.

Materac został zaprojektowany tak, by ciężar Twojego ciała rozkładał się na jego powierzchni równomiernie, co ułatwia rozluźnienie mięśni i pełne zrelaksowanie się podczas snu. Zastosowanie siedmiu zróżnicowanych stref twardości, które tworzą się poprzez poprzeczne nacięcia, sprawia, że materac jest wyjątkowo plastyczny i przez to perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na pozycję, w której śpisz. Nacięcia zwiększają też przepustowość powietrza wewnątrz wkładu, co gwarantuje cykliczną wymianę powietrza i usuwanie niebezpiecznej dla materaca wilgoci.

Jeżeli odczuwasz bóle kręgosłupa, szczególnie te w odcinku lędźwiowym i piersiowym lub szukasz materaca przyjaznego środowisku i jednocześnie niezwykle komfortowego, to Rosalia będzie doskonałym wyborem.

Materac sprzedawany jest w standardowym pokrowcu Lino. Gwarancja 7 lat.

PRANIE 30 STOPNI:
Pokrowiec wybrany dla danego materaca można wyprać w temperaturze 30 stopni.

ZAMEK ROZŁĄCZNY:
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, który umożliwia rozdzielenie materiału na dwie części.

WENTYLACJA:
Materac, w którym zachowany jest optymalny przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.

DWUSTRONNY:
Materac można użytkować z obu stron. Opcja ta sprzyja wydłużeniu jego żywotności.

STELAŻ REGULOWANY:
Materac może być stosowany razem ze stelażem regulowanym.

PIANKA WYSOKOESTYCZNA:
To specjalny rodzaj pianki o zwiększonej gęstości i sprężystości. Jej struktura pod wpływem obciążenia doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. To niezwykle stabilny, elastyczny i bardzo trwały surowiec.
EKOLOGICZNY:
Symbolem tym oznaczone są produkty, które charakteryzuje wysoka zawartość naturalnych surowców. Przy ich produkcji środki chemiczne zastąpiono substancjami pochodzenia roślinnego.

ANTYALERGICZNY:
Materiał pozbawiony jest szkodliwych na zdrowia substancji, a jego powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.

VEGE:
Produkty oznaczone tym symbolem zostały stworzone z zachowaniem szacunku i empatii do zwierząt. W ich składzie nie ma elementów pochodzenia odzwierzęcego.

  Parametry
 • Wysokość całkowita : ok. 19,5 cm
 • Gwarancja : 7 lat
 • Termin realizacji : 65 dni roboczych
 • Typ materaca: Piankowy
 • Producent: Janpol

Jeszcze nie ma komentarzy o tym produkcie. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię

Napisz swoją opinię

Materac piankowy Rosalia

Materac piankowy Rosalia

Rosalia to materac przyjazny dla Twojego kręgosłupa oraz dla środowiska! Wnętrze materaca tworzą ekologiczna pianka oraz wysoka zawartość naturalnych, niezmodyfikowanych genetycznie olejków sojowych. Pionowa perforacja piany sprawia, że materac Rosalia wspomaga leczenie dolegliwości kręgosłupa.

Napisz swoją opinię

*
Pole wymagane

Anuluj lub

Szerokość materaca
 
80 x 200 cm
 
90 x 200 cm (+276 zł)
 
100 x 200 cm (+848 zł)
 
120 x 200 cm (+1164 zł)
 
140 x 200 cm (+1660 zł)
 
160 x 200 cm (+2214 zł)
 
180 x 200 cm (+2768 zł)
 
200 x 200 cm (+3321 zł)

Podobne produkty Sprawdź również 30 innych produktów z tej samej kategorii